2013-11-07

2013-2014 Akademik Yılı Ara Sınav Programı



2013-2014 Akademik Yılı Ara Sınav Programı

Önemli Not: Sınav tarihlerinde zaruri nedenlerden dolayı yapılabilecek değişikliklerde mağdur olunmaması için sınav programını her ders için 24 saat önceden bir kez daha kontrol etmeniz rica olunur. 

Program Adı Ders Adı Sınav Tarihi Saati Öğr. Sayısı Sınavdan  Sorumlu Öğretim Elemanı
Bü.Kü.Hay.Yet-II Çiftlik Yönetimi 18 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 1 YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Bü.Kü.Hay.Yet-II Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği 19 Kasım 2013 Salı 13:30 1 YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Elektrik-I Doğru Akım Devreleri 18 Kasım 2013 Pazartesi 10:00 105 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Türk Dili I 19 Kasım 2013 Salı 11:00 65 PINAR YAY
Elektrik-I İş Güvenliği 20 Kasım 2013 Çarşamba 10:00 52 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Tesisata Giriş 21 Kasım 2013 Perşembe 15:00 64 ENDER ÇAKAL
Elektrik-I Yabancı Dil I 22 Kasım 2013 Cuma 11:00 58 OKŞAN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Matematik I 25 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 58 RÜYA ÜZEN
Elektrik-I Bilgi ve İletişim Teknolojileri 26 Kasım 2013 Salı 11:00 77 BURAK AKALAN
Elektrik-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 83 NURETTİN DOYGUN
Elektrik-I Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik 28 Kasım 2013 Perşembe 10:00 40 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Ölçme Tekniği 29 Kasım 2013 Cuma 10:00 69 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Arıza Analiz 18 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 52 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Elektrik Enerji Santralleri 18 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 4 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Elektrik Enerjisi İletim ve Dağıtımı 19 Kasım 2013 Salı 13:30 4 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Asenkron ve Senkron Makineler 19 Kasım 2013 Salı 15:00 76 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Elektromekanik Kumanda Sistemleri 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 69 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı 21 Kasım 2013 Perşembe 13:30 65 ORHAN TEKİN
Elektrik-II Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR) 22 Kasım 2013 Cuma 15:00 56 OKŞAN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Sarım Tekniği 25 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 56 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Scada Sistemleri 25 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 2 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Matematik I (TEKRAR ÖĞR) 25 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 40 RÜYA ÜZEN
Elektrik-II Güç Elektroniği 26 Kasım 2013 Salı 13:30 52 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Sayısal Elektronik 27 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 59 ENDER ÇAKAL
Gıd.Tek.-I Kimya I 18 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 53 KAYAHAN YILMAZ
Gıd.Tek.-I Türk Dili I 19 Kasım 2013 Salı 11:00 52 PINAR YAY
Gıd.Tek.-I Laboratuvar Tekniği 19 Kasım 2013 Salı 15:00 60 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-I Gıda Kimyası 20 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 75 DUYGU KORUCU
Gıd.Tek.-I Genel Mikrobiyoloji 21 Kasım 2013 Perşembe 11:00 54 DUYGU KORUCU
Gıd.Tek.-I Yabancı Dil I 22 Kasım 2013 Cuma 11:00 51 OKŞAN GÜRFİLİZ
Gıd.Tek.-I Mesleki Matematik I 25 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 51 RÜYA ÜZEN
Gıd.Tek.-I Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik 26 Kasım 2013 Salı 10:00 25 ENGİN GÜRFİLİZ
Gıd.Tek.-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 59 NURETTİN DOYGUN
Gıd.Tek.-I Gıdalarda Temel İşlemler I 28 Kasım 2013 Perşembe 11:00 55 DUYGU KORUCU
Gıd.Tek.-II Mesleki Ingilizce I 18 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 10 PINAR ÇANKAYA
Gıd.Tek.-II Bitkisel Yağ Teknolojisi 19 Kasım 2013 Salı 13:30 63 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Biyoteknoloji 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 51 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Ambalajlama ve Depolama Teknikleri 21 Kasım 2013 Perşembe 13:30 63 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-II Araştırma Yöntem ve Teknikleri 21 Kasım 2013 Perşembe 15:00 2 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-II Et ve Ürünleri Teknolojisi I 22 Kasım 2013 Cuma 13:30 49 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-II Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR) 22 Kasım 2013 Cuma 15:00 17 OKŞAN GÜRFİLİZ
Gıd.Tek.-II Mesleki Matematik I (TEKRAR ÖĞR) 25 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 5 RÜYA ÜZEN
Gıd.Tek.-II Meyve ve Sebze Teknolojisi I 26 Kasım 2013 Salı 13:30 63 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Tahıl Teknolojisi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 69 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Süt Teknolojisi I 28 Kasım 2013 Perşembe 13:30 53 RAHMİYE SEZER
İşl.Yön.-I İşletmeciliğe Giriş 18 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 52 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-I Türk Dili I 19 Kasım 2013 Salı 11:00 36 PINAR YAY
İşl.Yön.-I İktisada Giriş 20 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 48 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-I Yaşam Bec.ve Sos.Etkinlik (Seç.) 21 Kasım 2013 Perşembe 11:00 17 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-I Genel İletişim (Seçmeli) 21 Kasım 2013 Perşembe 15:00 24 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-I Yabancı Dil I 22 Kasım 2013 Cuma 11:00 46 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşl.Yön.-I Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR) 22 Kasım 2013 Cuma 15:00 15 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşl.Yön.-I Matematik 25 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 31 RÜYA ÜZEN
İşl.Yön.-I Temel Bilişim Teknolojileri I 26 Kasım 2013 Salı 11:00 37 BURAK AKALAN
İşl.Yön.-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 46 NURETTİN DOYGUN
İşl.Yön.-I Genel Hukuk Bilgisi 28 Kasım 2013 Perşembe 11:00 61 NURGÜL BAŞAR
İşl.Yön.-I Muhasebe I 29 Kasım 2013 Cuma 11:00 52 KEREM ÖZTÜRK
İşl.Yön.-II Girişimcilik I 19 Kasım 2013 Salı 13:30 32 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II Halkla İlişkiler 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 18 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II İşletme İstatistiği 21 Kasım 2013 Perşembe 13:30 30 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-II Pazarlama İlkeleri 22 Kasım 2013 Cuma 13:30 30 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-II Toplam Kalite Yönetimi 25 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 23 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II Matematik (TEKRAR ÖĞR) 25 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 11 RÜYA ÜZEN
İşl.Yön.-II Yönetim ve Organizasyon 26 Kasım 2013 Salı 15:00 34 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II Finansal Yönetim 27 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 33 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-II Mesleki Ingilizce I 28 Kasım 2013 Perşembe 13:30 11 OKŞAN GÜRFİLİZ
Makine-I Bilgisayar Destekli Çizim I 18 Kasım 2013 Pazartesi 10:00 57 BURAK AKALAN
Makine-I Türk Dili I 19 Kasım 2013 Salı 11:00 50 PINAR YAY
Makine-I Fizik 20 Kasım 2013 Çarşamba 10:00 54 METİN DAĞ
Makine-I Yaşam Bec.Sos.Etkinlik (Seç.) 21 Kasım 2013 Perşembe 11:00 23 İBRAHİM BAYINDIR
Makine-I Teknik Resim 21 Kasım 2013 Perşembe 15:00 47 METİN DAĞ
Makine-I Yabancı Dil I 22 Kasım 2013 Cuma 11:00 51 OKŞAN GÜRFİLİZ
Makine-I Matematik 25 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 39 RÜYA ÜZEN
Makine-I Bilgi ve İletişim Teknolojisi 26 Kasım 2013 Salı 11:00 9 BURAK AKALAN
Makine-I Temel İmalat İşlemleri 26 Kasım 2013 Salı 15:00 51 METİN DAĞ
Makine-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 55 NURETTİN DOYGUN
Makine-I İş Güvenliği (Seç.) 28 Kasım 2013 Perşembe 10:00 35 BURAK AKALAN
Makine-I Ölçme ve Kontrol (Seç.) 29 Kasım 2013 Cuma 10:00 29 BURAK AKALAN
Makine-II Araştırma Yöntem ve Teknikleri 18 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 25 BURAK AKALAN
Makine-II Bilgisayar Destekli Üretim I 19 Kasım 2013 Salı 13:30 28 METİN DAĞ
Makine-II CNC Freze Teknolojisi 20 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 25 METİN DAĞ
Makine-II Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR) 22 Kasım 2013 Cuma 15:00 28 OKŞAN GÜRFİLİZ
Makine-II Makine Elemanları 25 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 33 METİN DAĞ
Makine-II Matematik (TEKRAR ÖĞR) 25 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 16 RÜYA ÜZEN
Makine-II Bilgi ve İletişim Tek. 26 Kasım 2013 Salı 11:00 17 BURAK AKALAN
Makine-II Kaynak Teknolojisi 26 Kasım 2013 Salı 13:30 20 BURAK AKALAN
Makine-II İmalat İşlemleri II 27 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 26 METİN DAĞ
Makine-II Termodinamik 28 Kasım 2013 Perşembe 13:30 36 BURAK AKALAN
Muh.Ver.Uyg-I Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik 18 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 30 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-I Türk Dili I 19 Kasım 2013 Salı 11:00 39 PINAR YAY
Muh.Ver.Uyg-I Mikro Ekonomi 20 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 58 SERHAT SEZEN
Muh.Ver.Uyg-I Genel İşletme 21 Kasım 2013 Perşembe 10:00 46 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-I Yabancı Dil I 22 Kasım 2013 Cuma 11:00 27 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-I Mesleki Matematik 25 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 27 RÜYA ÜZEN
Muh.Ver.Uyg-I Ofis Programları 26 Kasım 2013 Salı 11:00 51 BURAK AKALAN
Muh.Ver.Uyg-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 50 NURETTİN DOYGUN
Muh.Ver.Uyg-I Temel Hukuk 28 Kasım 2013 Perşembe 11:00 67 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-I Genel Muhasebe I 29 Kasım 2013 Cuma 10:00 41 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Borçlar Hukuku 18 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 68 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-II Araştırma Yöntem ve Teknikleri 18 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 3 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-II Girişimcilik I 19 Kasım 2013 Salı 13:30 63 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-II Maliyet Muhasebesi 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 59 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR) 22 Kasım 2013 Cuma 15:00 34 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-II Kamu Maliyesi 25 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 2 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-II Mesleki Matematik (TEKRAR ÖĞR) 25 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 24 RÜYA ÜZEN
Muh.Ver.Uyg-II Vergi Hukuku 26 Kasım 2013 Salı 13:30 77 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-II Dış Ticaret İşlemleri 26 Kasım 2013 Salı 15:00 9 LEYLA ÇELİK
Muh.Ver.Uyg-II Finansal Yönetim 27 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 57 SERHAT SEZEN
Muh.Ver.Uyg-II Şirketler Muhasebesi 28 Kasım 2013 Perşembe 15:00 60 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Paket Programları I 29 Kasım 2013 Cuma 15:00 50 KEREM ÖZTÜRK
Pazarlama-I Yabancı Dil I 18 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 46 PINAR ÇANKAYA
Pazarlama-I Türk Dili I 19 Kasım 2013 Salı 11:00 24 PINAR YAY
Pazarlama-I Genel Muhasebe I 19 Kasım 2013 Salı 15:00 35 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-I Ekonomi 20 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 10 SERHAT SEZEN
Pazarlama-I Ekonomi 20 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 31 SERHAT SEZEN
Pazarlama-I Matematik 25 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 30 RÜYA ÜZEN
Pazarlama-I Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik 26 Kasım 2013 Salı 10:00 14 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-I Pazarlama İlkeleri 26 Kasım 2013 Salı 13:30 26 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 30 NURETTİN DOYGUN
Pazarlama-I Pazarlama Mevzuatı 28 Kasım 2013 Perşembe 11:00 25 SENEM ERGAN
Pazarlama-I İşletme Yönetimi I 29 Kasım 2013 Cuma 10:00 32 SENEM ERGAN
Pazarlama-I İşletme Yönetimi I 29 Kasım 2013 Cuma 10:00 1 SENEM ERGAN
Pazarlama-II Turizm Pazarlaması 18 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 21 GÜLSEL ÇİFTCİ
Pazarlama-II Meslek Etiği 19 Kasım 2013 Salı 13:30 24 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Pazarlama İletişim Teknikleri 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 32 SENEM ERGAN
Pazarlama-II Marka Yönetimi 21 Kasım 2013 Perşembe 13:30 30 SENEM ERGAN
Pazarlama-II Matematik  (TEKRAR ÖĞR) 25 Kasım 2013 Pazartesi 15:00 1 RÜYA ÜZEN
Pazarlama-II İhracat Teknikleri 26 Kasım 2013 Salı 15:00 31 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Global Pazarlama 27 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 20 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Pazarlama Araştırması 29 Kasım 2013 Cuma 13:30 33 SENEM ERGAN
Tur.Ot.İşl.-I Meslek Etiği 18 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 33 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-I Türk Dili I 19 Kasım 2013 Salı 11:00 33 PINAR YAY
Tur.Ot.İşl.-I Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik 19 Kasım 2013 Salı 13:30 29 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-I Kat Hizmetleri 20 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 39 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-I Genel Ekonomi 20 Kasım 2013 Çarşamba 15:00 4 SERHAT SEZEN
Tur.Ot.İşl.-I Önbüro Hizmetleri 21 Kasım 2013 Perşembe 11:00 49 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-I Genel Turizm 25 Kasım 2013 Pazartesi 11:00 32 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-I Bilgi ve İletişim Teknolojileri 26 Kasım 2013 Salı 11:00 36 BURAK AKALAN
Tur.Ot.İşl.-I Bilgi ve İletişim Teknolojisi-I 26 Kasım 2013 Salı 11:00 2 BURAK AKALAN
Tur.Ot.İşl.-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I 27 Kasım 2013 Çarşamba 11:00 37 NURETTİN DOYGUN
Tur.Ot.İşl.-I Yiyecek İçecek Servisi I 28 Kasım 2013 Perşembe 11:00 33 GÖNÜL AKIN
Tur.Ot.İşl.-I Yabancı Dil I 29 Kasım 2013 Cuma 10:00 50 PINAR ÇANKAYA
Tur.Ot.İşl.-II Turizm Pazarlaması 18 Kasım 2013 Pazartesi 13:30 33 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-II Konuk Giriş Çıkış İşlemleri 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 16 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-II Önbüroda Vardiya İşlemleri 20 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 12 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-II Kat Kontrolü 21 Kasım 2013 Perşembe 13:30 30 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-II Mesleki Ingilizce I 26 Kasım 2013 Salı 13:30 35 PINAR ÇANKAYA
Tur.Ot.İşl.-II Araştırma Yöntem ve Teknikleri 26 Kasım 2013 Salı 15:00 27 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-II Turizm Mevzuatı 27 Kasım 2013 Çarşamba 13:30 31 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-II Menü Planlama 28 Kasım 2013 Perşembe 13:30 30 GÖNÜL AKIN