2014-04-02

2013-2014 Bahar Dönemi Ara Sınav Programı



Program

Ders Adı

Sınav Tarihi

Saat

Öğr Sayı

Öğretim Üyesi

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Arıcılık

21 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Hayvan Besleme Biokimyası

22 Nisan 2014 Salı

11:00

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

1

NURETTİN DOYGUN

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

28 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

2

PINAR ÇANKAYA

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Labaratuvar ve Analiz Teknikleri

28 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

1

KAYAHAN YILMAZ

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Araştırma Teknikleri

25 Nisan 2014 Cuma

13:30

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Büyük ve Küçükbaş Hayvan Besleme

28 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

1

KAYAHAN YILMAZ

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Kanatlı Hayvan Besleme

29 Nisan 2014 Salı

11:00

1

KAYAHAN YILMAZ

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Hayvan Bioteknoloji ve Üreme Bilgisi

29 Nisan 2014 Salı

13:30

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Rasyon Hazırlama Teknikleri

29 Nisan 2014 Salı

15:00

1

KAYAHAN YILMAZ

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Hayvancılıkta Üretim Sistemleri

30 Nisan 2014 Çarşamba

13:30

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Elektrik-I

Alternatif Akım Devreleri

21 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

80

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Matematik II

22 Nisan 2014 Salı

11:00

94

RÜYA ÜZEN

Elektrik-I

Temel Elektronik

24 Nisan 2014 Perşembe

11:00

77

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

86

NURETTİN DOYGUN

Elektrik-I

Bilgisayar Destekli Tasarım

28 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

60

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Sensörler ve Tranduserler

29 Nisan 2014 Salı

11:00

84

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Türk Dili II

29 Nisan 2014 Salı

15:00

71

PINAR YAY

Elektrik-I

Yabancı Dil II

30 Nisan 2014 Çarşamba

11:00

55

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Trafo ve Doğru Akım Makineleri

02 Mayıs 2014 Cuma

11:00

102

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Beden Eğitimi II

 

 

62

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Hidrolik Pnomatik

21 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

59

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Özel Tasarımlı Motorlar

22 Nisan 2014 Salı

13:30

66

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Enerji Yönetimi

24 Nisan 2014 Perşembe

13:30

48

ORHAN TEKİN

Elektrik-II

Sistem Analizi ve Tasarım

24 Nisan 2014 Perşembe

15:00

18

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Programlanabilir Denetleyiciler

25 Nisan 2014 Cuma

13:30

68

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Bilgisayar Destekli Proje

28 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

57

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Pano Tasarım ve Montajı

29 Nisan 2014 Salı

13:30

55

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Özel Tesisat Tekniği

30 Nisan 2014 Çarşamba

13:30

64

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Yabancı Dil II (TekÖğr)

30 Nisan 2014 Çarşamba

15:00

43

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Gıda Endüstrisi Makinaları

21 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

48

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Mesleki Matematik II

22 Nisan 2014 Salı

11:00

53

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-I

Kalite Yönetim Sistemleri

24 Nisan 2014 Perşembe

11:00

51

İBRAHİM BAYINDIR

Gıd.Tek.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

53

NURETTİN DOYGUN

Gıd.Tek.-I

Gıda Mikrobiyolojisi

28 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

55

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Kimya II

28 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

48

KAYAHAN YILMAZ

Gıd.Tek.-I

Gıdalarda Temel İşlemler II

29 Nisan 2014 Salı

11:00

50

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Türk Dili II

29 Nisan 2014 Salı

15:00

50

PINAR YAY

Gıd.Tek.-I

Yabancı Dil II

30 Nisan 2014 Çarşamba

11:00

46

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Özel Gıda Ürünleri

02 Mayıs 2014 Cuma

11:00

61

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Hijyen ve Sanitasyon

21 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

49

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-II

Gıda Katkı Maddeleri

21 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

13

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Et ve Ürünleri Teknolojisi II

22 Nisan 2014 Salı

13:30

51

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi

24 Nisan 2014 Perşembe

13:30

35

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Beslenme İlkeleri

25 Nisan 2014 Cuma

13:30

42

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Mesleki Ingilizce II

28 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

13

PINAR ÇANKAYA

Gıd.Tek.-II

Tahıl Teknolojisi II

29 Nisan 2014 Salı

13:30

55

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Meyve ve Sebze Teknolojisi II

30 Nisan 2014 Çarşamba

13:30

52

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Yabancı Dil II (TekÖğr)

30 Nisan 2014 Çarşamba

15:00

8

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-II

Süt Teknolojisi II

02 Mayıs 2014 Cuma

13:30

53

RAHMİYE SEZER

İşl.Yön.-I

Muhasebe II

21 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

52

KEREM ÖZTÜRK

İşl.Yön.-I

Makro İktisat

21 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

48

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

İşletme Becerileri Grup Çalışması

22 Nisan 2014 Salı

15:00

43

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

İstatistik

24 Nisan 2014 Perşembe

15:00

42

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

44

NURETTİN DOYGUN

İşl.Yön.-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

28 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

53

NURGÜL BAŞAR

İşl.Yön.-I

İşletme Matematiği

29 Nisan 2014 Salı

11:00

44

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Türk Dili II

29 Nisan 2014 Salı

15:00

32

PINAR YAY

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil II

30 Nisan 2014 Çarşamba

11:00

26

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil II (TekÖğr)

30 Nisan 2014 Çarşamba

15:00

18

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Temel Bilişim Teknolojileri II

02 Mayıs 2014 Cuma

11:00

39

OSMAN BURAK AKALAN

İşl.Yön.-II

İnsan Kaynakları Yönetimi

22 Nisan 2014 Salı

13:30

32

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Örgütsel Davranış

24 Nisan 2014 Perşembe

11:00

16

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Pazarlama Yönetimi

24 Nisan 2014 Perşembe

13:30

17

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Sayısal Yöntemler

25 Nisan 2014 Cuma

13:30

29

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Mesleki Ingilizce II

25 Nisan 2014 Cuma

15:00

8

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-II

Araştırma Teknikleri

28 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

14

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Araştırma Teknikleri

28 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

13

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Girişimcilik II

28 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

40

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Üretim Yönetimi

29 Nisan 2014 Salı

13:30

31

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

30 Nisan 2014 Çarşamba

13:30

12

EMRE ŞENTÜRK

Makine-I

Bilgisayar Destekli Çizim II

21 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

54

OSMAN BURAK AKALAN

Makine-I

Mesleki Matematik

22 Nisan 2014 Salı

11:00

51

RÜYA ÜZEN

Makine-I

İmalat İşlemleri I

24 Nisan 2014 Perşembe

09:30

46

METİN DAĞ

Makine-I

Makine Meslek Resmi

24 Nisan 2014 Perşembe

15:00

44

METİN DAĞ

Makine-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

53

NURETTİN DOYGUN

Makine-I

Malzeme Teknolojisi

28 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

57

OSMAN BURAK AKALAN

Makine-I

CNC Torna Teknolojisi

29 Nisan 2014 Salı

11:00

42

METİN DAĞ

Makine-I

Türk Dili II

29 Nisan 2014 Salı

15:00

46

PINAR YAY

Makine-I

Yabancı Dil II

30 Nisan 2014 Çarşamba

11:00

35

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Mukavemet

02 Mayıs 2014 Cuma

11:00

51

METİN DAĞ

Makine-II

Alışılmamış Üretim Yöntemleri

21 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

27

METİN DAĞ

Makine-II

Bilgisayar Destekli Üretim II

22 Nisan 2014 Salı

13:30

24

METİN DAĞ

Makine-II

Hidrolik Pnomatik

24 Nisan 2014 Perşembe

13:30

26

OSMAN BURAK AKALAN

Makine-II

İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü

25 Nisan 2014 Cuma

13:30

25

METİN DAĞ

Makine-II

Kalite Güvence ve Standartlar

28 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

26

METİN DAĞ

Makine-II

Sistem Analizi ve Tasarım

29 Nisan 2014 Salı

13:30

27

OSMAN BURAK AKALAN

Makine-II

Mühendislik Bilimi

30 Nisan 2014 Çarşamba

13:30

26

METİN DAĞ

Makine-II

Yabancı Dil II (TekÖğr)

30 Nisan 2014 Çarşamba

15:00

21

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Genel Muhasebe II

21 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

39

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Makro Ekonomi

21 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

54

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

İstatistik

24 Nisan 2014 Perşembe

15:00

49

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

39

NURETTİN DOYGUN

Muh.Ver.Uyg-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

28 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

65

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I Kamu Maliyesi 29 Nisan 2014 Salı 13:00 65 NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Türk Dili II

29 Nisan 2014 Salı

15:00

36

PINAR YAY

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil II

30 Nisan 2014 Çarşamba

11:00

21

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil II (TekÖğr)

30 Nisan 2014 Çarşamba

15:00

27

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Ticari Matematik

02 Mayıs 2014 Cuma

13:30

39

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Takım Sporları (Basketbol)

 

 

4

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Takım Sporları (Futbol)

 

 

11

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Takım Sporları (Voleybol)

 

 

14

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-II

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

21 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

58

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Muhasebe Denetimi

22 Nisan 2014 Salı

11:00

53

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Türk Vergi Sistemi

22 Nisan 2014 Salı

13:30

55

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Mali Tablolar Analizi

29 Nisan 2014 Salı

11:00

55

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi

30 Nisan 2014 Çarşamba

09:30

59

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Finansal Yatırım Araçları

30 Nisan 2014 Çarşamba

13:30

51

EMRE ŞENTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Paket Programları II

02 Mayıs 2014 Cuma

15:00

52

KEREM ÖZTÜRK

Pazarlama-I

Yabancı Dil II

21 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

32

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-I

İnsan Kaynakları Yönetimi

21 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

29

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

İşletme Yönetimi II

22 Nisan 2014 Salı

09:30

19

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Genel Muhasebe II

24 Nisan 2014 Perşembe

11:00

23

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

İstatistik

24 Nisan 2014 Perşembe

15:00

37

SERHAT SEZEN

Pazarlama-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

24

NURETTİN DOYGUN

Pazarlama-I

Kalite Güvence ve Standartlar

28 Nisan 2014 Pazartesi

09:30

35

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Türk Dili II

29 Nisan 2014 Salı

15:00

21

PINAR YAY

Pazarlama-I

Satış Yönetimi

02 Mayıs 2014 Cuma

11:00

24

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Beden Eğitimi II

 

 

19

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-II

Mesleki Ingilizce II

21 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

24

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-II

Elektronik Pazarlama

24 Nisan 2014 Perşembe

13:30

21

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Tüketici Davranışları

25 Nisan 2014 Cuma

13:30

21

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Perakende Yönetimi

28 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

21

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

28 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

11

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Satış Saha Planlaması

29 Nisan 2014 Salı

13:30

21

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Tedarik Zinciri Yönetimi

30 Nisan 2014 Çarşamba

09:30

21

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

02 Mayıs 2014 Cuma

13:30

10

LEYLA ÇELİK

Tur.Ot.İşl.-I

Yiyecek İçecek Servisi II

21 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

33

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

21 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

41

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-I

Çevre Koruma

22 Nisan 2014 Salı

11:00

28

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Kat Hizmetlerinde Temizlik İşleri

24 Nisan 2014 Perşembe

11:00

28

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Önbüroda Oda İşlemleri

24 Nisan 2014 Perşembe

15:00

42

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

25 Nisan 2014 Cuma

11:00

32

NURETTİN DOYGUN

Tur.Ot.İşl.-I

Genel Muhasebe

25 Nisan 2014 Cuma

13:30

17

LEYLA ÇELİK

Tur.Ot.İşl.-I

Otel İşletmeciliği

28 Nisan 2014 Pazartesi

11:00

36

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Konukla İletişim

28 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

3

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Tur Operatörlüğü Ve Seyahat Acenteciliği

29 Nisan 2014 Salı

11:00

42

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Türk Dili II

29 Nisan 2014 Salı

15:00

32

PINAR YAY

Tur.Ot.İşl.-I

Turizm Ekonomisi

30 Nisan 2014 Çarşamba

11:00

41

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II Kongre ve Fuar Yönetimi 21 Nisan 2014 Pazartesi 09:30 26 NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Dekorasyon Hizmetleri

21 Nisan 2014 Pazartesi

15:00

3

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II Girişimcilik II 21 Nisan 2014 Pazartesi 15:00 25 NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Barda Servis

22 Nisan 2014 Salı

13:30

30

GÖNÜL AKIN

Tur.Ot.İşl.-II

Mesleki Ingilizce II

22 Nisan 2014 Salı

15:00

32

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Coğrafyası

28 Nisan 2014 Pazartesi

13:30

32

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Ziyafet Servis Yönetimi

29 Nisan 2014 Salı

13:30

34

GÖNÜL AKIN

Tur.Ot.İşl.-II

Otelcilik Oto.Sist.(1.GRUP)

30 Nisan 2014 Çarşamba

13:30

17

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Otelcilik Oto.Sist.(2.GRUP)

30 Nisan 2014 Çarşamba

15:00

17

ADNAN TEKAY