2014-06-24

2013-2014 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı



2013-2014 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı

Aşağıdaki sınav tarihleri ile öğrenci otamasyonunda ilan edilen sınav tarihleri arasında bir farklılık var ise en kısa zamanda durumu öğrenci işlerine bildiriniz.  Sınav tarihleri için en güncel ve en doğru liste aşağıdadır.

Program Ders Adı Sınav Tarihi Saat Öğretim Elemanı
Bü.Kü.Hay.Yet-I Arıcılık 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Bü.Kü.Hay.Yet-I Yabancı Dil II (İngilizce) 30 Haziran 2014 Pazartesi 15:00 PINAR ÇANKAYA
Bü.Kü.Hay.Yet-I Hayvan Besleme Biokimyası 01 Temmuz 2014 Salı 11:00 Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Bü.Kü.Hay.Yet-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
Bü.Kü.Hay.Yet-II Rasyon Hazırlama Teknikleri 30 Haziran 2014 Pazartesi 13:30 KAYAHAN YILMAZ
Bü.Kü.Hay.Yet-II Kanatlı Hayvan Besleme 01 Temmuz 2014 Salı 13:30 KAYAHAN YILMAZ
Bü.Kü.Hay.Yet-II Araştırma Teknikleri 02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Bü.Kü.Hay.Yet-II Hayvan Bioteknoloji ve Üreme Bilgisi 03 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Bü.Kü.Hay.Yet-II Hayvancılıkta Üretim Sistemleri 04 Temmuz 2014 Cuma 13:30 Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Bü.Kü.Hay.Yet-II Büyük ve Küçükbaş Hayvan Besleme 07 Temmuz 2014 Pazartesi 13:30 KAYAHAN YILMAZ
Elektrik-I Alternatif Akım Devreleri 30 Haziran 2014 Pazartesi 15:00 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Sensörler ve Tranduserler 01 Temmuz 2014 Salı 11:00 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Matematik II 02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 RÜYA ÜZEN
Elektrik-I Temel Elektronik 02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 ENDER ÇAKAL
Elektrik-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
Elektrik-I Trafo ve Doğru Akım Makineleri 07 Temmuz 2014 Pazartesi 11:00 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Bilgisayar Destekli Tasarım 07 Temmuz 2014 Pazartesi 15:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-I Türk Dili II 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 PINAR YAY
Elektrik-I Yabancı Dil II 10 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Beden Eğitimi II 10 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Hidrolik Pnomatik 30 Haziran 2014 Pazartesi 13:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Özel Tasarımlı Motorlar 01 Temmuz 2014 Salı 13:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Sistem Analizi ve Tasarım 02 Temmuz 2014 Çarşamba 15:00 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Enerji Yönetimi 03 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 ORHAN TEKİN
Elektrik-II Programlanabilir Denetleyiciler 04 Temmuz 2014 Cuma 13:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Bilgisayar Destekli Proje 07 Temmuz 2014 Pazartesi 13:30 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Özel Tesisat Tekniği 09 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Pano Tasarım ve Montajı 09 Temmuz 2014 Çarşamba 15:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Yabancı Dil II (TekÖğr) 10 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Gıd.Tek.-I Özel Gıda Ürünleri 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-I Gıdalarda Temel İşlemler II 01 Temmuz 2014 Salı 11:00 FATİH KORHAN
Gıd.Tek.-I Mesleki Matematik II 02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 RÜYA ÜZEN
Gıd.Tek.-I Kalite Yönetim Sistemleri 03 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 İBRAHİM BAYINDIR
Gıd.Tek.-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
Gıd.Tek.-I Kimya II 07 Temmuz 2014 Pazartesi 11:00 KAYAHAN YILMAZ
Gıd.Tek.-I Gıda Mikrobiyolojisi 08 Temmuz 2014 Salı 11:00 FATİH KORHAN
Gıd.Tek.-I Gıda Endüstrisi Makinaları 08 Temmuz 2014 Salı 13:30 FATİH KORHAN
Gıd.Tek.-I Türk Dili II 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 PINAR YAY
Gıd.Tek.-I Yabancı Dil II 10 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
Gıd.Tek.-II Beslenme İlkeleri 30 Haziran 2014 Pazartesi 13:30 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-II Et ve Ürünleri Teknolojisi II 01 Temmuz 2014 Salı 13:30 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-II Hijyen ve Sanitasyon 01 Temmuz 2014 Salı 15:00 FATİH KORHAN
Gıd.Tek.-II Süt Teknolojisi II 02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 RAHMİYE SEZER
Gıd.Tek.-II Tahıl Teknolojisi II 03 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Gıda Katkı Maddeleri 03 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi 04 Temmuz 2014 Cuma 13:30 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Meyve ve Sebze Teknolojisi II 04 Temmuz 2014 Cuma 15:00 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıd.Tek.-II Yabancı Dil II (TekÖğr) 10 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşl.Yön.-I Makro İktisat 30 Haziran 2014 Pazartesi 15:00 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-I İşletme Becerileri Grup Çalışması 01 Temmuz 2014 Salı 15:00 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-I Muhasebe II 02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 KEREM ÖZTÜRK
İşl.Yön.-I İstatistik 03 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
İşl.Yön.-I İşletme Matematiği 04 Temmuz 2014 Cuma 13:30 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-I Temel Bilişim Teknolojileri II 08 Temmuz 2014 Salı 11:00 BURAK AKALAN
İşl.Yön.-I Türk Dili II 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 PINAR YAY
İşl.Yön.-I Yabancı Dil II 10 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşl.Yön.-I Yabancı Dil II (TekÖğr) 10 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşl.Yön.-I Ticaret Hukuku Bilgisi 11 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURGÜL BAŞAR
İşl.Yön.-II Girişimcilik II 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II Pazarlama Yönetimi 30 Haziran 2014 Pazartesi 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II İnsan Kaynakları Yönetimi 01 Temmuz 2014 Salı 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II Mesleki Ingilizce II 02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşl.Yön.-II Sayısal Yöntemler 02 Temmuz 2014 Çarşamba 15:00 SERHAT SEZEN
İşl.Yön.-II Örgütsel Davranış 03 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II Araştırma Teknikleri 03 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II Üretim Yönetimi 04 Temmuz 2014 Cuma 15:00 İBRAHİM BAYINDIR
İşl.Yön.-II İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 09 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 EMRE ŞENTÜRK
Makine-I Bilgisayar Destekli Çizim II 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 BURAK AKALAN
Makine-I Makine Meslek Resmi 01 Temmuz 2014 Salı 15:00 METİN DAĞ
Makine-I Mesleki Matematik 02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 RÜYA ÜZEN
Makine-I İmalat İşlemleri I 03 Temmuz 2014 Perşembe 09:30 METİN DAĞ
Makine-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
Makine-I Malzeme Teknolojisi 07 Temmuz 2014 Pazartesi 11:00 BURAK AKALAN
Makine-I CNC Torna Teknolojisi 08 Temmuz 2014 Salı 11:00 METİN DAĞ
Makine-I Türk Dili II 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 PINAR YAY
Makine-I Yabancı Dil II 10 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
Makine-I Mukavemet 11 Temmuz 2014 Cuma 11:00 METİN DAĞ
Makine-II Bilgisayar Destekli Üretim II 01 Temmuz 2014 Salı 13:30 METİN DAĞ
Makine-II Hidrolik Pnomatik 03 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 BURAK AKALAN
Makine-II İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü 04 Temmuz 2014 Cuma 13:30 METİN DAĞ
Makine-II Kalite Güvence ve Standartlar 07 Temmuz 2014 Pazartesi 13:30 METİN DAĞ
Makine-II Sistem Analizi ve Tasarım 08 Temmuz 2014 Salı 13:30 BURAK AKALAN
Makine-II Mühendislik Bilimi 09 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 METİN DAĞ
Makine-II Yabancı Dil II (TekÖğr) 10 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-I Makro Ekonomi 30 Haziran 2014 Pazartesi 15:00 SERHAT SEZEN
Muh.Ver.Uyg-I Ticari Matematik 01 Temmuz 2014 Salı 11:00 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-I Genel Muhasebe II 02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-I İstatistik 03 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 SERHAT SEZEN
Muh.Ver.Uyg-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
Muh.Ver.Uyg-I Kamu Maliyesi 08 Temmuz 2014 Salı 13:30 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-I Türk Dili II 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 PINAR YAY
Muh.Ver.Uyg-I Takım Sporları (Basketbol) 10 Temmuz 2014 Perşembe 09:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-I Takım Sporları (Futbol) 10 Temmuz 2014 Perşembe 09:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-I Takım Sporları (Voleybol) 10 Temmuz 2014 Perşembe 09:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-I Yabancı Dil II 10 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-I Yabancı Dil II (TekÖğr) 10 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muh.Ver.Uyg-I Ticaret Hukuku Bilgisi 11 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-II Mali Tablolar Analizi 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Muhasebe Denetimi 02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi 03 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Paket Programları II 04 Temmuz 2014 Cuma 13:30 KEREM ÖZTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Finansal Yatırım Araçları 09 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 EMRE ŞENTÜRK
Muh.Ver.Uyg-II Türk Vergi Sistemi 10 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 NURGÜL BAŞAR
Muh.Ver.Uyg-II İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 11 Temmuz 2014 Cuma 13:30 NURGÜL BAŞAR
Pazarlama-I Genel Muhasebe II 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-I İşletme Yönetimi II 01 Temmuz 2014 Salı 13:30 SENEM ERGAN
Pazarlama-I Satış Yönetimi 02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-I Yabancı Dil II 03 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 PINAR ÇANKAYA
Pazarlama-I İstatistik 03 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 SERHAT SEZEN
Pazarlama-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
Pazarlama-I Kalite Güvence ve Standartlar 07 Temmuz 2014 Pazartesi 11:00 SENEM ERGAN
Pazarlama-I İnsan Kaynakları Yönetimi 08 Temmuz 2014 Salı 11:00 SENEM ERGAN
Pazarlama-I Türk Dili II 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 PINAR YAY
Pazarlama-I Beden Eğitimi II 10 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 OKŞAN GÜRFİLİZ
Pazarlama-II Elektronik Pazarlama 30 Haziran 2014 Pazartesi 13:30 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Tedarik Zinciri Yönetimi 30 Haziran 2014 Pazartesi 15:00 SENEM ERGAN
Pazarlama-II Tüketici Davranışları 01 Temmuz 2014 Salı 11:00 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Araştırma Yöntem ve Teknikleri 02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Mesleki Ingilizce II 03 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 PINAR ÇANKAYA
Pazarlama-II Perakende Yönetimi 07 Temmuz 2014 Pazartesi 13:30 SENEM ERGAN
Pazarlama-II Satış Saha Planlaması 08 Temmuz 2014 Salı 13:30 SENEM ERGAN
Tur.Ot.İşl.-I Yiyecek İçecek Servisi II 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-I Yabancı Dil II (İngilizce) 30 Haziran 2014 Pazartesi 13:30 PINAR ÇANKAYA
Tur.Ot.İşl.-I Genel Muhasebe 30 Haziran 2014 Pazartesi 15:00 LEYLA ÇELİK
Tur.Ot.İşl.-I Kat Hizmetlerinde Temizlik İşleri 02 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-I Turizm Ekonomisi 02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:30 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-I Önbüroda Oda İşlemleri 03 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 04 Temmuz 2014 Cuma 11:00 NURETTİN DOYGUN
Tur.Ot.İşl.-I Otel İşletmeciliği 07 Temmuz 2014 Pazartesi 11:00 NESLİHAN CAVLAK
Tur.Ot.İşl.-I Konukla İletişim 07 Temmuz 2014 Pazartesi 11:00 NESLİHAN CAVLAK
Tur.Ot.İşl.-I Çevre Koruma 07 Temmuz 2014 Pazartesi 15:00 NESLİHAN CAVLAK
Tur.Ot.İşl.-I Türk Dili II 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:00 PINAR YAY
Tur.Ot.İşl.-I Tur Operatörlüğü Ve Seyahat Acenteciliği 10 Temmuz 2014 Perşembe 15:00 NESLİHAN CAVLAK
Tur.Ot.İşl.-II Dekorasyon Hizmetleri 30 Haziran 2014 Pazartesi 11:00 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-II Barda Servis 01 Temmuz 2014 Salı 13:30 GÖNÜL AKIN
Tur.Ot.İşl.-II Mesleki Ingilizce II 01 Temmuz 2014 Salı 15:00 PINAR ÇANKAYA
Tur.Ot.İşl.-II Otelcilik Otomasyon Sist. 02 Temmuz 2014 Çarşamba 15:00 ADNAN TEKAY
Tur.Ot.İşl.-II Turizm Coğrafyası 07 Temmuz 2014 Pazartesi 13:30 GÜLSEL ÇİFTCİ
Tur.Ot.İşl.-II Ziyafet Servis Yönetimi 08 Temmuz 2014 Salı 13:30 GÖNÜL AKIN
Tur.Ot.İşl.-II Girişimcilik II 10 Temmuz 2014 Perşembe 11:00 NESLİHAN CAVLAK
Tur.Ot.İşl.-II Kongre ve Fuar Yönetimi 10 Temmuz 2014 Perşembe 13:30 NESLİHAN CAVLAK