2014-06-02

2013-2014 Bahar Final Sınav Tarihleri



2013-2014 Bahar Final Sınav Tarihleri

Aşağıdaki sınav tarihleri ile öğrenci otamasyonunda ilan edilen sınav tarihleri arasında bir farklılık var ise en kısa zamanda durumu öğrenci işlerine bildiriniz.  Sınav tarihleri için en güncel ve en doğru liste aşağıdadır. (Müdür Yrd. Öğr. Gör. Ender ÇAKAL)

Program

Ders Adı

Sınav Tarihi

Saat

Öğr Sayı

Öğretim Üyesi

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Arıcılık

09 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

1

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

09 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

2

PINAR ÇANKAYA

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Hayvan Besleme Biokimyası

10 Haziran 2014 Salı

11:00

1

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

1

NURETTİN DOYGUN

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Labaratuvar ve Analiz Teknikleri

16 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

1

KAYAHAN YILMAZ

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Rasyon Hazırlama Teknikleri

09 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

1

KAYAHAN YILMAZ

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Kanatlı Hayvan Besleme

10 Haziran 2014 Salı

13:30

1

KAYAHAN YILMAZ

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Araştırma Teknikleri

11 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

1

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Hayvan Bioteknoloji ve Üreme Bilgisi

12 Haziran 2014 Perşembe

13:30

1

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Hayvancılıkta Üretim Sistemleri

13 Haziran 2014 Cuma

13:30

1

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Büyük ve Küçükbaş Hayvan Besleme

16 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

1

KAYAHAN YILMAZ

Elektrik-I

Alternatif Akım Devreleri

09 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

80

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Sensörler ve Tranduserler

10 Haziran 2014 Salı

11:00

84

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Matematik II

11 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

94

RÜYA ÜZEN

Elektrik-I

Temel Elektronik

12 Haziran 2014 Perşembe

11:00

77

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

86

NURETTİN DOYGUN

Elektrik-I

Bilgisayar Destekli Tasarım

17 Haziran 2014 Salı

11:00

60

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Türk Dili II

18 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

71

PINAR YAY

Elektrik-I

Yabancı Dil II

19 Haziran 2014 Perşembe

11:00

55

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Trafo ve Doğru Akım Makineleri

20 Haziran 2014 Cuma

11:00

102

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Beden Eğitimi II

 

 

62

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Hidrolik Pnomatik

09 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

59

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Özel Tasarımlı Motorlar

10 Haziran 2014 Salı

13:30

66

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Sistem Analizi ve Tasarım

11 Haziran 2014 Çarşamba

15:00

18

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Enerji Yönetimi

12 Haziran 2014 Perşembe

13:30

48

ORHAN TEKİN

Elektrik-II

Programlanabilir Denetleyiciler

13 Haziran 2014 Cuma

13:30

68

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Bilgisayar Destekli Proje

16 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

57

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Pano Tasarım ve Montajı

17 Haziran 2014 Salı

13:30

55

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Özel Tesisat Tekniği

18 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

64

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Yabancı Dil II (TekÖğr)

19 Haziran 2014 Perşembe

15:00

43

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Gıda Endüstrisi Makinaları

09 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

48

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Gıdalarda Temel İşlemler II

10 Haziran 2014 Salı

11:00

50

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Mesleki Matematik II

11 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

53

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-I

Kalite Yönetim Sistemleri

12 Haziran 2014 Perşembe

11:00

51

İBRAHİM BAYINDIR

Gıd.Tek.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

53

NURETTİN DOYGUN

Gıd.Tek.-I

Kimya II

16 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

48

KAYAHAN YILMAZ

Gıd.Tek.-I

Gıda Mikrobiyolojisi

17 Haziran 2014 Salı

11:00

55

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Türk Dili II

18 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

50

PINAR YAY

Gıd.Tek.-I

Yabancı Dil II

19 Haziran 2014 Perşembe

11:00

46

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Özel Gıda Ürünleri

20 Haziran 2014 Cuma

11:00

61

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Hijyen ve Sanitasyon

09 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

49

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-II

Mesleki Ingilizce II

09 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

13

PINAR ÇANKAYA

Gıd.Tek.-II

Et ve Ürünleri Teknolojisi II

10 Haziran 2014 Salı

13:30

51

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Gıda Katkı Maddeleri

11 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

13

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi

12 Haziran 2014 Perşembe

13:30

35

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Beslenme İlkeleri

13 Haziran 2014 Cuma

13:30

42

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Süt Teknolojisi II

16 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

53

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Tahıl Teknolojisi II

17 Haziran 2014 Salı

13:30

55

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Meyve ve Sebze Teknolojisi II

18 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

52

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Yabancı Dil II (TekÖğr)

19 Haziran 2014 Perşembe

15:00

8

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Makro İktisat

09 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

48

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

İşletme Becerileri Grup Çalışması

10 Haziran 2014 Salı

15:00

43

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Muhasebe II

11 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

52

KEREM ÖZTÜRK

İşl.Yön.-I

İstatistik

12 Haziran 2014 Perşembe

15:00

42

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

44

NURETTİN DOYGUN

İşl.Yön.-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

16 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

53

NURGÜL BAŞAR

İşl.Yön.-I

İşletme Matematiği

17 Haziran 2014 Salı

11:00

44

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Türk Dili II

18 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

32

PINAR YAY

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil II

19 Haziran 2014 Perşembe

11:00

26

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil II (TekÖğr)

19 Haziran 2014 Perşembe

15:00

18

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Temel Bilişim Teknolojileri II

20 Haziran 2014 Cuma

11:00

39

BURAK AKALAN

İşl.Yön.-II

Pazarlama Yönetimi

09 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

17

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

İnsan Kaynakları Yönetimi

10 Haziran 2014 Salı

13:30

32

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Sayısal Yöntemler

11 Haziran 2014 Çarşamba

15:00

29

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Örgütsel Davranış

12 Haziran 2014 Perşembe

11:00

16

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Araştırma Teknikleri

12 Haziran 2014 Perşembe

13:30

14

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Araştırma Teknikleri

12 Haziran 2014 Perşembe

13:30

13

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Mesleki Ingilizce II

13 Haziran 2014 Cuma

13:30

8

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-II

Girişimcilik II

16 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

40

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Üretim Yönetimi

17 Haziran 2014 Salı

13:30

31

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

18 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

12

EMRE ŞENTÜRK

Makine-I

Bilgisayar Destekli Çizim II

09 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

54

BURAK AKALAN

Makine-I

Makine Meslek Resmi

10 Haziran 2014 Salı

15:00

44

METİN DAĞ

Makine-I

Mesleki Matematik

11 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

51

RÜYA ÜZEN

Makine-I

İmalat İşlemleri I

12 Haziran 2014 Perşembe

09:30

46

METİN DAĞ

Makine-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

53

NURETTİN DOYGUN

Makine-I

Malzeme Teknolojisi

16 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

57

BURAK AKALAN

Makine-I

CNC Torna Teknolojisi

17 Haziran 2014 Salı

11:00

42

METİN DAĞ

Makine-I

Türk Dili II

18 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

46

PINAR YAY

Makine-I

Yabancı Dil II

19 Haziran 2014 Perşembe

11:00

35

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Mukavemet

20 Haziran 2014 Cuma

11:00

51

METİN DAĞ

Makine-II

Alışılmamış Üretim Yöntemleri

09 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

27

METİN DAĞ

Makine-II

Bilgisayar Destekli Üretim II

10 Haziran 2014 Salı

13:30

24

METİN DAĞ

Makine-II

Hidrolik Pnomatik

12 Haziran 2014 Perşembe

13:30

26

BURAK AKALAN

Makine-II

İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü

13 Haziran 2014 Cuma

13:30

25

METİN DAĞ

Makine-II

Kalite Güvence ve Standartlar

16 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

26

METİN DAĞ

Makine-II

Sistem Analizi ve Tasarım

17 Haziran 2014 Salı

13:30

27

BURAK AKALAN

Makine-II

Mühendislik Bilimi

18 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

26

METİN DAĞ

Makine-II

Yabancı Dil II (TekÖğr)

19 Haziran 2014 Perşembe

15:00

21

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Makro Ekonomi

09 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

54

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Ticari Matematik

10 Haziran 2014 Salı

11:00

39

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Genel Muhasebe II

11 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

39

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

İstatistik

12 Haziran 2014 Perşembe

15:00

49

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

39

NURETTİN DOYGUN

Muh.Ver.Uyg-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

16 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

65

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Kamu Maliyesi

17 Haziran 2014 Salı

13:30

65

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Türk Dili II

18 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

36

PINAR YAY

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil II

19 Haziran 2014 Perşembe

11:00

21

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil II (TekÖğr)

19 Haziran 2014 Perşembe

15:00

27

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Takım Sporları (Basketbol)

 

 

4

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Takım Sporları (Futbol)

 

 

11

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Takım Sporları (Voleybol)

 

 

14

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-II

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

09 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

58

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Türk Vergi Sistemi

10 Haziran 2014 Salı

13:30

55

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Muhasebe Denetimi

11 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

53

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi

12 Haziran 2014 Perşembe

11:00

59

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Paket Programları II

13 Haziran 2014 Cuma

13:30

52

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Mali Tablolar Analizi

17 Haziran 2014 Salı

11:00

55

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Finansal Yatırım Araçları

18 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

51

EMRE ŞENTÜRK

Pazarlama-I

Genel Muhasebe II

09 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

23

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

İşletme Yönetimi II

10 Haziran 2014 Salı

09:30

19

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Satış Yönetimi

10 Haziran 2014 Salı

13:30

24

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

İnsan Kaynakları Yönetimi

11 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

29

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Yabancı Dil II

12 Haziran 2014 Perşembe

11:00

32

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-I

İstatistik

12 Haziran 2014 Perşembe

15:00

37

SERHAT SEZEN

Pazarlama-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

24

NURETTİN DOYGUN

Pazarlama-I

Kalite Güvence ve Standartlar

16 Haziran 2014 Pazartesi

09:30

35

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Türk Dili II

18 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

21

PINAR YAY

Pazarlama-I

Beden Eğitimi II

 

 

19

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-II

Tedarik Zinciri Yönetimi

09 Haziran 2014 Pazartesi

09:30

21

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Elektronik Pazarlama

09 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

21

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Tüketici Davranışları

10 Haziran 2014 Salı

11:00

21

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Satış Saha Planlaması

11 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

21

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

11 Haziran 2014 Çarşamba

15:00

10

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Mesleki Ingilizce II

12 Haziran 2014 Perşembe

13:30

24

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-II

Perakende Yönetimi

16 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

21

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

16 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

11

SENEM ERGAN

Tur.Ot.İşl.-I

Yiyecek İçecek Servisi II

09 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

33

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

09 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

41

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-I

Genel Muhasebe

09 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

17

LEYLA ÇELİK

Tur.Ot.İşl.-I

Çevre Koruma

10 Haziran 2014 Salı

11:00

28

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Turizm Ekonomisi

11 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

41

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Kat Hizmetlerinde Temizlik İşleri

12 Haziran 2014 Perşembe

11:00

28

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

13 Haziran 2014 Cuma

11:00

32

NURETTİN DOYGUN

Tur.Ot.İşl.-I

Otel İşletmeciliği

16 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

36

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Konukla İletişim

16 Haziran 2014 Pazartesi

15:00

3

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Tur Operatörlüğü Ve Seyahat Acenteciliği

17 Haziran 2014 Salı

11:00

42

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Türk Dili II

18 Haziran 2014 Çarşamba

11:00

32

PINAR YAY

Tur.Ot.İşl.-I

Önbüroda Oda İşlemleri

19 Haziran 2014 Perşembe

11:00

42

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Dekorasyon Hizmetleri

09 Haziran 2014 Pazartesi

11:00

3

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Barda Servis

10 Haziran 2014 Salı

13:30

30

GÖNÜL AKIN

Tur.Ot.İşl.-II

Mesleki Ingilizce II

10 Haziran 2014 Salı

15:00

32

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-II

Girişimcilik II

11 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

25

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Coğrafyası

16 Haziran 2014 Pazartesi

13:30

32

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Ziyafet Servis Yönetimi

17 Haziran 2014 Salı

13:30

34

GÖNÜL AKIN

Tur.Ot.İşl.-II

Otelcilik Oto.Sist.(1.GRUP)

18 Haziran 2014 Çarşamba

13:30

17

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Otelcilik Oto.Sist.(2.GRUP)

18 Haziran 2014 Çarşamba

15:00

17

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Kongre ve Fuar Yönetimi

19 Haziran 2014 Perşembe

13:30

26

NESLİHAN CAVLAK