2014-01-17

2013-2014 Güz Dönemi Bütünleme Sınavları Tarih ve Saatleri



2013-2014 Güz Dönemi Bütünleme Sınavları Tarih ve Saatleri

Önemli Not: Sınav tarihlerinde zaruri nedenlerden dolayı yapılabilecek değişikliklerde mağdur olunmaması için sınav programını her ders için 24 saat önceden bir kez daha kontrol etmeniz rica olunur.

Program Adı

Ders Adı

Sınav Tarihi

Saati

Sınav Sorumlusu

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Çiftlik Yönetimi

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği

28 Ocak 2014 Salı

13:30

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Elektrik-I

Doğru Akım Devreleri

27 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Türk Dili I

28 Ocak 2014 Salı

11:00

PINAR YAY

Elektrik-I

Tesisata Giriş

28 Ocak 2014 Salı

15:00

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

İş Güvenliği

29 Ocak 2014 Çarşamba

09:30

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Ölçme Tekniği

29 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Yabancı Dil I

31 Ocak 2014 Cuma

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Beden Eğitimi

31 Ocak 2014 Cuma

13:30

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Matematik I

03 Şubat 2014 Pazartesi

11:00

RÜYA ÜZEN

Elektrik-I

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

04 Şubat 2014 Salı

11:00

BURAK AKALAN

Elektrik-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

11:00

NURETTİN DOYGUN

Elektrik-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

07 Şubat 2014 Cuma

11:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Elektrik Enerji Santralleri

27 Ocak 2014 Pazartesi

09:30

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Arıza Analiz

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Elektrik Enerjisi İletim ve Dağıtımı

27 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Sarım Tekniği

28 Ocak 2014 Salı

13:30

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Scada Sistemleri

28 Ocak 2014 Salı

13:30

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Elektromekanik Kumanda Sistemleri

29 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Güç Elektroniği

29 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

ORHAN TEKİN

Elektrik-II

Sayısal Elektronik

30 Ocak 2014 Perşembe

13:30

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Yabancı Dil I (Tekrar öğr)

31 Ocak 2014 Cuma

15:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Asenkron ve Senkron Makineler

03 Şubat 2014 Pazartesi

13:30

ENGİN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Kimya I

27 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

KAYAHAN YILMAZ

Gıd.Tek.-I

Laboratuvar Tekniği

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-I

Türk Dili I

28 Ocak 2014 Salı

11:00

PINAR YAY

Gıd.Tek.-I

Beden Eğitimi

29 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Genel Mikrobiyoloji

29 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Gıdalarda Temel İşlemler I

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Yabancı Dil I

31 Ocak 2014 Cuma

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Mesleki Matematik I

03 Şubat 2014 Pazartesi

11:00

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

11:00

NURETTİN DOYGUN

Gıd.Tek.-I

Gıda Kimyası

06 Şubat 2014 Perşembe

11:00

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

07 Şubat 2014 Cuma

11:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-II

Mesleki Ingilizce I

27 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

PINAR ÇANKAYA

Gıd.Tek.-II

Süt Teknolojisi I

28 Ocak 2014 Salı

13:30

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Ambalajlama ve Depolama Teknikleri

30 Ocak 2014 Perşembe

13:30

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

30 Ocak 2014 Perşembe

15:00

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Et ve Ürünleri Teknolojisi I

31 Ocak 2014 Cuma

13:30

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Yabancı Dil I (Tekrar öğr)

31 Ocak 2014 Cuma

15:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-II

Meyve ve Sebze Teknolojisi I

03 Şubat 2014 Pazartesi

13:30

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Bitkisel Yağ Teknolojisi

04 Şubat 2014 Salı

13:30

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Tahıl Teknolojisi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

13:30

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Biyoteknoloji

06 Şubat 2014 Perşembe

13:30

DENİZ AZABAĞAOĞLU

İşl.Yön.-I

İşletmeciliğe Giriş

27 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Genel Hukuk Bilgisi

27 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

NURGÜL BAŞAR

İşl.Yön.-I

Türk Dili I

28 Ocak 2014 Salı

11:00

PINAR YAY

İşl.Yön.-I

İktisada Giriş

29 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Yaşam Bec.ve Sos.Etkinlik (Seç.)

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Genel İletişim (Seçmeli)

30 Ocak 2014 Perşembe

15:00

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil I

31 Ocak 2014 Cuma

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Matematik

03 Şubat 2014 Pazartesi

11:00

RÜYA ÜZEN

İşl.Yön.-I

Temel Bilişim Teknolojileri I

04 Şubat 2014 Salı

11:00

BURAK AKALAN

İşl.Yön.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

11:00

NURETTİN DOYGUN

İşl.Yön.-I

Muhasebe I

07 Şubat 2014 Cuma

11:00

KEREM ÖZTÜRK

İşl.Yön.-II

Halkla İlişkiler

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Girişimcilik I

28 Ocak 2014 Salı

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Mesleki Ingilizce I

29 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-II

İşletme İstatistiği

30 Ocak 2014 Perşembe

13:30

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Yabancı Dil I (Tekrar öğr)

31 Ocak 2014 Cuma

15:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-II

Toplam Kalite Yönetimi

03 Şubat 2014 Pazartesi

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Pazarlama İlkeleri

03 Şubat 2014 Pazartesi

15:00

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Yönetim ve Organizasyon

04 Şubat 2014 Salı

15:00

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Finansal Yönetim

05 Şubat 2014 Çarşamba

15:00

SERHAT SEZEN

Makine-I

Bilgisayar Destekli Çizim I

27 Ocak 2014 Pazartesi

09:30

BURAK AKALAN

Makine-I

Türk Dili I

28 Ocak 2014 Salı

11:00

PINAR YAY

Makine-I

Fizik

29 Ocak 2014 Çarşamba

09:30

METİN DAĞ

Makine-I

Yaşam Bec.Sos.Etkinlik (Seç.)

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

İBRAHİM BAYINDIR

Makine-I

Teknik Resim

30 Ocak 2014 Perşembe

15:00

METİN DAĞ

Makine-I

Yabancı Dil I

31 Ocak 2014 Cuma

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Beden Eğitimi

31 Ocak 2014 Cuma

13:30

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Matematik

03 Şubat 2014 Pazartesi

11:00

RÜYA ÜZEN

Makine-I

Bilgi ve İletişim Teknolojisi

04 Şubat 2014 Salı

11:00

BURAK AKALAN

Makine-I

Temel İmalat İşlemleri

04 Şubat 2014 Salı

15:00

METİN DAĞ

Makine-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

11:00

NURETTİN DOYGUN

Makine-I

İş Güvenliği (Seç.)

06 Şubat 2014 Perşembe

09:30

BURAK AKALAN

Makine-I

Ölçme ve Kontrol (Seç.)

07 Şubat 2014 Cuma

09:30

BURAK AKALAN

Makine-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

BURAK AKALAN

Makine-II

Bilgisayar Destekli Üretim I

28 Ocak 2014 Salı

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

CNC Freze Teknolojisi

29 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

METİN DAĞ

Makine-II

Yabancı Dil I (Tekrar öğr)

31 Ocak 2014 Cuma

15:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-II

Makine Elemanları

03 Şubat 2014 Pazartesi

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

Bilgi ve İletişim Tek.

04 Şubat 2014 Salı

11:00

BURAK AKALAN

Makine-II

Kaynak Teknolojisi

04 Şubat 2014 Salı

13:30

BURAK AKALAN

Makine-II

İmalat İşlemleri II

05 Şubat 2014 Çarşamba

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

Termodinamik

06 Şubat 2014 Perşembe

13:30

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

27 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Temel Hukuk

27 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Türk Dili I

28 Ocak 2014 Salı

11:00

PINAR YAY

Muh.Ver.Uyg-I

Mikro Ekonomi

29 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Beden Eğitimi

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil I

31 Ocak 2014 Cuma

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Mesleki Matematik

03 Şubat 2014 Pazartesi

11:00

RÜYA ÜZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Ofis Programları

04 Şubat 2014 Salı

11:00

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

11:00

NURETTİN DOYGUN

Muh.Ver.Uyg-I

Genel İşletme

06 Şubat 2014 Perşembe

13:30

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Genel Muhasebe I

07 Şubat 2014 Cuma

11:00

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

27 Ocak 2014 Pazartesi

09:30

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Borçlar Hukuku

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Girişimcilik I

28 Ocak 2014 Salı

13:30

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Vergi Hukuku

29 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Kamu Maliyesi

30 Ocak 2014 Perşembe

13:30

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Yabancı Dil I (Tekrar öğr)

31 Ocak 2014 Cuma

15:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-II

Maliyet Muhasebesi

05 Şubat 2014 Çarşamba

13:30

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Finansal Yönetim

05 Şubat 2014 Çarşamba

15:00

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-II

Dış Ticaret İşlemleri

06 Şubat 2014 Perşembe

11:00

LEYLA ÇELİK

Muh.Ver.Uyg-II

Şirketler Muhasebesi

06 Şubat 2014 Perşembe

15:00

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Paket Programları I

07 Şubat 2014 Cuma

13:30

KEREM ÖZTÜRK

Pazarlama-I

Yabancı Dil I

27 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-I

Türk Dili I

28 Ocak 2014 Salı

11:00

PINAR YAY

Pazarlama-I

Beden Eğitimi

29 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-I

PZG103 Ekonomi

29 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

SERHAT SEZEN

Pazarlama-I

PZP102 Ekonomi

29 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

SERHAT SEZEN

Pazarlama-I

İŞY109 İşletme Yönetimi I

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

PZG102 İşletme Yönetimi I

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Pazarlama Mevzuatı

31 Ocak 2014 Cuma

09:30

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Matematik

03 Şubat 2014 Pazartesi

11:00

RÜYA ÜZEN

Pazarlama-I

Pazarlama İlkeleri

04 Şubat 2014 Salı

11:00

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

04 Şubat 2014 Salı

13:30

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

11:00

NURETTİN DOYGUN

Pazarlama-I

Genel Muhasebe I

06 Şubat 2014 Perşembe

13:30

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Turizm Pazarlaması

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

GÜLSEL ÇİFTCİ

Pazarlama-II

Pazarlama İletişim Teknikleri

29 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Marka Yönetimi

30 Ocak 2014 Perşembe

13:30

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Pazarlama Araştırması

03 Şubat 2014 Pazartesi

09:30

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Meslek Etiği

03 Şubat 2014 Pazartesi

13:30

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Global Pazarlama

05 Şubat 2014 Çarşamba

13:30

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

İhracat Teknikleri

06 Şubat 2014 Perşembe

11:00

LEYLA ÇELİK

Tur.Ot.İşl.-I

Meslek Etiği

27 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Türk Dili I

28 Ocak 2014 Salı

11:00

PINAR YAY

Tur.Ot.İşl.-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

28 Ocak 2014 Salı

13:30

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Kat Hizmetleri

29 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Genel Ekonomi

29 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

SERHAT SEZEN

Tur.Ot.İşl.-I

Önbüro Hizmetleri

30 Ocak 2014 Perşembe

11:00

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Yabancı Dil I

31 Ocak 2014 Cuma

09:30

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-I

Genel Turizm

03 Şubat 2014 Pazartesi

11:00

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

04 Şubat 2014 Salı

11:00

BURAK AKALAN

Tur.Ot.İşl.-I

Bilgi ve İletişim Teknolojisi-I

04 Şubat 2014 Salı

11:00

BURAK AKALAN

Tur.Ot.İşl.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

05 Şubat 2014 Çarşamba

11:00

NURETTİN DOYGUN

Tur.Ot.İşl.-I

Yiyecek İçecek Servisi I

06 Şubat 2014 Perşembe

11:00

GÖNÜL AKIN

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Pazarlaması

27 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Mesleki Ingilizce I

28 Ocak 2014 Salı

09:30

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-II

Konuk Giriş Çıkış İşlemleri

29 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Önbüroda Vardiya İşlemleri

29 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Mevzuatı

30 Ocak 2014 Perşembe

13:30

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Kat Kontrolü

30 Ocak 2014 Perşembe

15:00

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

04 Şubat 2014 Salı

15:00

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Menü Planlama

06 Şubat 2014 Perşembe

13:30

GÖNÜL AKIN