2013-12-23

2013-2014 Güz Dönemi Final Sınav Programı



2013-2014 Güz Dönemi Final Sınav Programı

Önemli Not: Sınav tarihlerinde zaruri nedenlerden dolayı yapılabilecek değişikliklerde mağdur olunmaması için sınav programını her ders için 24 saat önceden bir kez daha kontrol etmeniz rica olunur.

 

Program Adı

Ders Adı

Sınav Tarihi

 Sınav Saati

Öğr.
Sayısı

Sınav Sorumlusu

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Çiftlik Yönetimi

06 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

1

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği

07 Ocak 2014 Salı

13:30

1

Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Elektrik-I

Doğru Akım Devreleri

06 Ocak 2014 Pazartesi

09:30

105

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Türk Dili I

07 Ocak 2014 Salı

11:00

65

PINAR YAY

Elektrik-I

İş Güvenliği

08 Ocak 2014 Çarşamba

09:30

52

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Tesisata Giriş

09 Ocak 2014 Perşembe

15:00

64

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Yabancı Dil I

10 Ocak 2014 Cuma

11:00

58

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Matematik I

13 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

58

RÜYA ÜZEN

Elektrik-I

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

14 Ocak 2014 Salı

11:00

77

BURAK AKALAN

Elektrik-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

83

NURETTİN DOYGUN

Elektrik-I

Ölçme Tekniği

16 Ocak 2014 Perşembe

13:30

69

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

17 Ocak 2014 Cuma

11:00

40

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Arıza Analiz

06 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

52

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Elektrik Enerji Santralleri

06 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

4

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Elektrik Enerjisi İletim ve Dağıtımı

07 Ocak 2014 Salı

13:30

4

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Asenkron ve Senkron Makineler

07 Ocak 2014 Salı

15:00

76

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Elektromekanik Kumanda Sistemleri

08 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

69

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı

09 Ocak 2014 Perşembe

13:30

65

ORHAN TEKİN

Elektrik-II

Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR)

10 Ocak 2014 Cuma

15:00

56

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Sarım Tekniği

13 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

56

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Scada Sistemleri

13 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

2

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Matematik I (TEKRAR ÖĞR)

13 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

40

RÜYA ÜZEN

Elektrik-II

Güç Elektroniği

14 Ocak 2014 Salı

13:30

52

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Sayısal Elektronik

15 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

59

ENDER ÇAKAL

Gıd.Tek.-I

Kimya I

06 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

53

KAYAHAN YILMAZ

Gıd.Tek.-I

Türk Dili I

07 Ocak 2014 Salı

11:00

52

PINAR YAY

Gıd.Tek.-I

Gıda Kimyası

08 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

75

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Gıdalarda Temel İşlemler I

09 Ocak 2014 Perşembe

11:00

55

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Yabancı Dil I

10 Ocak 2014 Cuma

11:00

51

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Mesleki Matematik I

13 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

51

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-I

Laboratuvar Tekniği

14 Ocak 2014 Salı

13:30

60

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

59

NURETTİN DOYGUN

Gıd.Tek.-I

Genel Mikrobiyoloji

16 Ocak 2014 Perşembe

11:00

54

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

17 Ocak 2014 Cuma

11:00

25

ENGİN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-II

Mesleki Ingilizce I

06 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

10

PINAR ÇANKAYA

Gıd.Tek.-II

Bitkisel Yağ Teknolojisi

07 Ocak 2014 Salı

13:30

63

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Biyoteknoloji

08 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

51

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Ambalajlama ve Depolama Teknikleri

09 Ocak 2014 Perşembe

13:30

63

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

09 Ocak 2014 Perşembe

15:00

2

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Et ve Ürünleri Teknolojisi I

10 Ocak 2014 Cuma

13:30

49

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR)

10 Ocak 2014 Cuma

15:00

17

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-II

Meyve ve Sebze Teknolojisi I

13 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

63

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Mesleki Matematik I (TEKRAR ÖĞR)

13 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

5

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-II

Tahıl Teknolojisi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

69

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Süt Teknolojisi I

16 Ocak 2014 Perşembe

13:30

53

RAHMİYE SEZER

İşl.Yön.-I

İşletmeciliğe Giriş

06 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

52

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Türk Dili I

07 Ocak 2014 Salı

11:00

36

PINAR YAY

İşl.Yön.-I

İktisada Giriş

08 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

48

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Yaşam Bec.ve Sos.Etkinlik (Seç.)

09 Ocak 2014 Perşembe

11:00

17

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Genel İletişim (Seçmeli)

09 Ocak 2014 Perşembe

15:00

24

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil I

10 Ocak 2014 Cuma

11:00

46

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR)

10 Ocak 2014 Cuma

15:00

15

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-I

Matematik

13 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

31

RÜYA ÜZEN

İşl.Yön.-I

Temel Bilişim Teknolojileri I

14 Ocak 2014 Salı

11:00

37

BURAK AKALAN

İşl.Yön.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

46

NURETTİN DOYGUN

İşl.Yön.-I

Genel Hukuk Bilgisi

16 Ocak 2014 Perşembe

11:00

61

NURGÜL BAŞAR

İşl.Yön.-I

Muhasebe I

17 Ocak 2014 Cuma

11:00

52

KEREM ÖZTÜRK

İşl.Yön.-II

Halkla İlişkiler

06 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

18

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Girişimcilik I

07 Ocak 2014 Salı

13:30

32

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

İşletme İstatistiği

09 Ocak 2014 Perşembe

13:30

30

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Pazarlama İlkeleri

10 Ocak 2014 Cuma

13:30

30

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Toplam Kalite Yönetimi

13 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

23

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Matematik (TEKRAR ÖĞR)

13 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

11

RÜYA ÜZEN

İşl.Yön.-II

Yönetim ve Organizasyon

14 Ocak 2014 Salı

15:00

34

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Finansal Yönetim

15 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

33

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Mesleki Ingilizce I

16 Ocak 2014 Perşembe

13:30

11

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Bilgisayar Destekli Çizim I

06 Ocak 2014 Pazartesi

09:30

57

BURAK AKALAN

Makine-I

Türk Dili I

07 Ocak 2014 Salı

11:00

50

PINAR YAY

Makine-I

Fizik

08 Ocak 2014 Çarşamba

09:30

54

METİN DAĞ

Makine-I

Yaşam Bec.Sos.Etkinlik (Seç.)

09 Ocak 2014 Perşembe

11:00

23

İBRAHİM BAYINDIR

Makine-I

Teknik Resim

09 Ocak 2014 Perşembe

15:00

47

METİN DAĞ

Makine-I

Yabancı Dil I

10 Ocak 2014 Cuma

11:00

51

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Matematik

13 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

39

RÜYA ÜZEN

Makine-I

Bilgi ve İletişim Teknolojisi

14 Ocak 2014 Salı

11:00

9

BURAK AKALAN

Makine-I

Temel İmalat İşlemleri

14 Ocak 2014 Salı

15:00

51

METİN DAĞ

Makine-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

55

NURETTİN DOYGUN

Makine-I

İş Güvenliği (Seç.)

16 Ocak 2014 Perşembe

09:30

35

BURAK AKALAN

Makine-I

Ölçme ve Kontrol (Seç.)

17 Ocak 2014 Cuma

09:30

29

BURAK AKALAN

Makine-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

06 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

25

BURAK AKALAN

Makine-II

Bilgisayar Destekli Üretim I

07 Ocak 2014 Salı

13:30

28

METİN DAĞ

Makine-II

CNC Freze Teknolojisi

08 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

25

METİN DAĞ

Makine-II

Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR)

10 Ocak 2014 Cuma

15:00

28

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-II

Makine Elemanları

13 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

33

METİN DAĞ

Makine-II

Matematik (TEKRAR ÖĞR)

13 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

16

RÜYA ÜZEN

Makine-II

Bilgi ve İletişim Tek.

14 Ocak 2014 Salı

11:00

17

BURAK AKALAN

Makine-II

Kaynak Teknolojisi

14 Ocak 2014 Salı

13:30

20

BURAK AKALAN

Makine-II

İmalat İşlemleri II

15 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

26

METİN DAĞ

Makine-II

Termodinamik

16 Ocak 2014 Perşembe

13:30

36

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

06 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

30

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Türk Dili I

07 Ocak 2014 Salı

11:00

39

PINAR YAY

Muh.Ver.Uyg-I

Mikro Ekonomi

08 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

58

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Genel İşletme

09 Ocak 2014 Perşembe

09:30

46

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil I

10 Ocak 2014 Cuma

11:00

27

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Mesleki Matematik

13 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

27

RÜYA ÜZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Ofis Programları

14 Ocak 2014 Salı

11:00

51

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

50

NURETTİN DOYGUN

Muh.Ver.Uyg-I

Temel Hukuk

16 Ocak 2014 Perşembe

11:00

67

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Genel Muhasebe I

17 Ocak 2014 Cuma

11:00

41

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Borçlar Hukuku

06 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

68

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

06 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

3

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Girişimcilik I

07 Ocak 2014 Salı

13:30

63

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Maliyet Muhasebesi

08 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

59

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Paket Programları I

09 Ocak 2014 Perşembe

15:00

50

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Yabancı Dil I (TEKRAR ÖĞR)

10 Ocak 2014 Cuma

15:00

34

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-II

Kamu Maliyesi

13 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

2

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Mesleki Matematik (TEKRAR ÖĞR)

13 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

24

RÜYA ÜZEN

Muh.Ver.Uyg-II

Vergi Hukuku

14 Ocak 2014 Salı

13:30

77

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Dış Ticaret İşlemleri

14 Ocak 2014 Salı

15:00

9

LEYLA ÇELİK

Muh.Ver.Uyg-II

Finansal Yönetim

15 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

57

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-II

Şirketler Muhasebesi

16 Ocak 2014 Perşembe

15:00

60

KEREM ÖZTÜRK

Pazarlama-I

Yabancı Dil I

06 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

46

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-I

Türk Dili I

07 Ocak 2014 Salı

11:00

24

PINAR YAY

Pazarlama-I

Ekonomi

08 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

10

SERHAT SEZEN

Pazarlama-I

Ekonomi

08 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

31

SERHAT SEZEN

Pazarlama-I

İşletme Yönetimi I

09 Ocak 2014 Perşembe

11:00

32

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

İşletme Yönetimi I

09 Ocak 2014 Perşembe

11:00

1

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

10 Ocak 2014 Cuma

11:00

14

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Genel Muhasebe I

10 Ocak 2014 Cuma

13:30

35

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Matematik

13 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

30

RÜYA ÜZEN

Pazarlama-I

Pazarlama İlkeleri

14 Ocak 2014 Salı

13:30

26

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

30

NURETTİN DOYGUN

Pazarlama-I

Pazarlama Mevzuatı

16 Ocak 2014 Perşembe

11:00

25

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Turizm Pazarlaması

06 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

21

GÜLSEL ÇİFTCİ

Pazarlama-II

Meslek Etiği

07 Ocak 2014 Salı

13:30

24

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Pazarlama İletişim Teknikleri

08 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

32

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Marka Yönetimi

09 Ocak 2014 Perşembe

13:30

30

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Matematik  (TEKRAR ÖĞR)

13 Ocak 2014 Pazartesi

15:00

1

RÜYA ÜZEN

Pazarlama-II

İhracat Teknikleri

14 Ocak 2014 Salı

15:00

31

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Global Pazarlama

15 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

20

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Pazarlama Araştırması

16 Ocak 2014 Perşembe

09:30

33

SENEM ERGAN

Tur.Ot.İşl.-I

Meslek Etiği

06 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

33

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Türk Dili I

07 Ocak 2014 Salı

11:00

33

PINAR YAY

Tur.Ot.İşl.-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

07 Ocak 2014 Salı

13:30

29

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Kat Hizmetleri

08 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

39

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Genel Ekonomi

08 Ocak 2014 Çarşamba

15:00

4

SERHAT SEZEN

Tur.Ot.İşl.-I

Önbüro Hizmetleri

09 Ocak 2014 Perşembe

11:00

49

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Yabancı Dil I

10 Ocak 2014 Cuma

09:30

50

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-I

Genel Turizm

13 Ocak 2014 Pazartesi

11:00

32

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

14 Ocak 2014 Salı

11:00

36

BURAK AKALAN

Tur.Ot.İşl.-I

Bilgi ve İletişim Teknolojisi-I

14 Ocak 2014 Salı

11:00

2

BURAK AKALAN

Tur.Ot.İşl.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

15 Ocak 2014 Çarşamba

11:00

37

NURETTİN DOYGUN

Tur.Ot.İşl.-I

Yiyecek İçecek Servisi I

16 Ocak 2014 Perşembe

11:00

33

GÖNÜL AKIN

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Pazarlaması

06 Ocak 2014 Pazartesi

13:30

33

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Mesleki Ingilizce I

07 Ocak 2014 Salı

09:30

35

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-II

Konuk Giriş Çıkış İşlemleri

08 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

16

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Önbüroda Vardiya İşlemleri

08 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

12

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Kat Kontrolü

09 Ocak 2014 Perşembe

13:30

30

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

14 Ocak 2014 Salı

15:00

27

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Mevzuatı

15 Ocak 2014 Çarşamba

13:30

31

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Menü Planlama

16 Ocak 2014 Perşembe

13:30

30

GÖNÜL AKIN