2015-06-02

2014-2015 Bahar Dönemi Final Sınav Programı



2014-2015 Bahar Dönemi Final Sınav Programı

Program

Ders Adı

Sınav Tarihi

Saat

Öğr Sayı

Öğretim Elemanı

Elektrik-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

10 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

100

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Alternatif Akım Devreleri

11 Haziran 2015 Perşembe

11:00

109

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Türk Dili II

11 Haziran 2015 Perşembe

16:00

77

MİNE ENGİN TEKAY

Elektrik-I

Matematik II

12 Haziran 2015 Cuma

11:00

100

RÜYA ÜZEN

Elektrik-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

12 Haziran 2015 Cuma

16:00

74

MAHMUT RECEP KELEŞ

Elektrik-I

Sensörler ve Tranduserler

15 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

98

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Bilgisayar Destekli Tasarım

15 Haziran 2015 Pazartesi

15:00

67

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Trafo ve Doğru Akım Makineleri

16 Haziran 2015 Salı

11:00

111

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Temel Elektronik

17 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

75

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Takım Sporları (Voleybol)

17 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

16

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Takım Sporları (Basketbol)

17 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

18

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Takım Sporları (Futbol)

17 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

28

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Enerji Yönetimi

10 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

42

ORHAN TEKİN

Elektrik-II

Özel Tasarımlı Motorlar

11 Haziran 2015 Perşembe

13:30

76

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Programlanabilir Denetleyiciler

12 Haziran 2015 Cuma

13:30

81

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Özel Tesisat Tekniği

15 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

61

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Pano Tasarım ve Montajı

16 Haziran 2015 Salı

13:30

59

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Sistem Analizi ve Tasarım

16 Haziran 2015 Salı

15:00

20

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Bilgisayar Destekli Proje

17 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

59

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Hidrolik Pnomatik

18 Haziran 2015 Perşembe

11:00

56

ENGİN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Kalite Yönetim Sistemleri

10 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

59

İBRAHİM BAYINDIR

Gıd.Tek.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

10 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

67

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Türk Dili II

11 Haziran 2015 Perşembe

16:00

60

MİNE ENGİN TEKAY

Gıd.Tek.-I

Mesleki Matematik II

12 Haziran 2015 Cuma

11:00

66

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

12 Haziran 2015 Cuma

16:00

60

MAHMUT RECEP KELEŞ

Gıd.Tek.-I

Gıdalarda Temel İşlemler II

15 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

58

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Kimya II

16 Haziran 2015 Salı

13:30

61

HAKAN APAYDIN

Gıd.Tek.-I

Özel Gıda Ürünleri

17 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

60

Y.A. ALBAYRAK

Gıd.Tek.-I

Gıda Endüstrisi Makinaları

18 Haziran 2015 Perşembe

11:00

62

HAKAN APAYDIN

Gıd.Tek.-I

Gıda Mikrobiyolojisi

19 Haziran 2015 Cuma

11:00

64

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-II

Süt Teknolojisi II

10 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

44

Y.A. ALBAYRAK

Gıd.Tek.-II

Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi

11 Haziran 2015 Perşembe

13:30

37

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Gıda Katkı Maddeleri

12 Haziran 2015 Cuma

13:30

22

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Meyve ve Sebze Teknolojisi II

15 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

44

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Hijyen ve Sanitasyon

15 Haziran 2015 Pazartesi

15:00

42

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-II

Tahıl Teknolojisi II

16 Haziran 2015 Salı

11:00

49

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Et ve Ürünleri Teknolojisi II

16 Haziran 2015 Salı

15:00

47

Y.A. ALBAYRAK

Gıd.Tek.-II

Beslenme İlkeleri

17 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

35

Y.A. ALBAYRAK

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

10 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

43

PINAR ÇANKAYA

İşl.Yön.-I

İstatistik

11 Haziran 2015 Perşembe

13:30

48

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Türk Dili II

11 Haziran 2015 Perşembe

16:00

60

MİNE ENGİN TEKAY

İşl.Yön.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

12 Haziran 2015 Cuma

16:00

40

MAHMUT RECEP KELEŞ

İşl.Yön.-I

İşletme Matematiği

15 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

44

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Temel Bilişim Teknolojileri II

15 Haziran 2015 Pazartesi

15:00

38

BURAK AKALAN

İşl.Yön.-I

Muhasebe II

16 Haziran 2015 Salı

13:30

37

KEREM ÖZTÜRK

İşl.Yön.-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

17 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

50

NURGÜL BAŞAR

İşl.Yön.-I

İşletme Becerileri Grup Çalışması

18 Haziran 2015 Perşembe

11:00

33

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Makro İktisat

18 Haziran 2015 Perşembe

15:00

34

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Örgütsel Davranış

10 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

15

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Araştırma Teknikleri

11 Haziran 2015 Perşembe

11:00

28

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Girişimcilik II

11 Haziran 2015 Perşembe

15:00

24

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

İnsan Kaynakları Yönetimi

12 Haziran 2015 Cuma

13:30

24

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Mesleki Ingilizce II

15 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

9

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-II

Üretim Yönetimi

16 Haziran 2015 Salı

11:00

25

GÖNÜL AKIN

İşl.Yön.-II

Uluslararası İşletme Yönetimi

16 Haziran 2015 Salı

15:00

20

GÖNÜL AKIN

İşl.Yön.-II

Sayısal Yöntemler

17 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

24

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Pazarlama Yönetimi

18 Haziran 2015 Perşembe

13:30

19

İBRAHİM BAYINDIR

Makine-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

10 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

61

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Malzeme Teknolojisi

11 Haziran 2015 Perşembe

11:00

73

BURAK AKALAN

Makine-I

Türk Dili II

11 Haziran 2015 Perşembe

16:00

51

MİNE ENGİN TEKAY

Makine-I

Mesleki Matematik

12 Haziran 2015 Cuma

11:00

54

RÜYA ÜZEN

Makine-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

12 Haziran 2015 Cuma

16:00

48

MAHMUT RECEP KELEŞ

Makine-I

İmalat İşlemleri I

15 Haziran 2015 Pazartesi

09:30

48

METİN DAĞ

Makine-I

CNC Torna Teknolojisi

16 Haziran 2015 Salı

09:30

52

METİN DAĞ

Makine-I

Mukavemet

17 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

63

METİN DAĞ

Makine-I

Makine Meslek Resmi

18 Haziran 2015 Perşembe

09:30

48

METİN DAĞ

Makine-I

Bilgisayar Destekli Çizim II

19 Haziran 2015 Cuma

09:30

61

BURAK AKALAN

Makine-II

Bilgisayar Destekli Üretim II

10 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

33

METİN DAĞ

Makine-II

İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü

11 Haziran 2015 Perşembe

13:30

26

METİN DAĞ

Makine-II

Hidrolik Pnomatik

12 Haziran 2015 Cuma

13:30

33

BURAK AKALAN

Makine-II

Sistem Analizi ve Tasarım

15 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

34

BURAK AKALAN

Makine-II

Kalite Güvence ve Standartlar

16 Haziran 2015 Salı

13:30

28

METİN DAĞ

Makine-II

Alışılmamış Üretim Yöntemleri

17 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

31

METİN DAĞ

Makine-II

Mühendislik Bilimi

18 Haziran 2015 Perşembe

11:00

18

METİN DAĞ

Makine-II

Enerji Yönetimi

18 Haziran 2015 Perşembe

13:30

17

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

10 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

39

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

İstatistik

11 Haziran 2015 Perşembe

13:30

45

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Türk Dili II

11 Haziran 2015 Perşembe

16:00

34

MİNE ENGİN TEKAY

Muh.Ver.Uyg-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

12 Haziran 2015 Cuma

16:00

34

MAHMUT RECEP KELEŞ

Muh.Ver.Uyg-I

Kamu Maliyesi

15 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

48

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Ticari Matematik

15 Haziran 2015 Pazartesi

15:00

32

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Genel Muhasebe II

16 Haziran 2015 Salı

13:30

33

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

17 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

40

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Beden Eğitimi II

17 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

33

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Makro Ekonomi

18 Haziran 2015 Perşembe

15:00

35

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-II

Türk Vergi Sistemi

10 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

37

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Mali Tablolar Analizi

11 Haziran 2015 Perşembe

11:00

23

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Muhasebe Denetimi

12 Haziran 2015 Cuma

13:30

23

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Girişimcilik II

15 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

1

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Paket Programları II

15 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

26

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

16 Haziran 2015 Salı

11:00

29

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Finansal Yatırım Araçları

17 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

23

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi

18 Haziran 2015 Perşembe

11:00

23

KEREM ÖZTÜRK

Pazarlama-I

Genel Muhasebe II

10 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

25

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

10 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

29

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-I

Müşteri İlişkileri Yönetimi

11 Haziran 2015 Perşembe

11:00

34

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Türk Dili II

11 Haziran 2015 Perşembe

16:00

18

MİNE ENGİN TEKAY

Pazarlama-I

Satış Yönetimi

12 Haziran 2015 Cuma

11:00

24

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

12 Haziran 2015 Cuma

16:00

18

MAHMUT RECEP KELEŞ

Pazarlama-I

İnsan Kaynakları Yönetimi

15 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

23

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Kalite Güvence ve Standartlar

16 Haziran 2015 Salı

13:30

28

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Beden Eğitimi II

17 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

14

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-I

İşletme Yönetimi II

18 Haziran 2015 Perşembe

13:30

24

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Mesleki Ingilizce II

10 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

18

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-II

Tüketici Davranışları

11 Haziran 2015 Perşembe

13:30

19

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Elektronik Pazarlama

12 Haziran 2015 Cuma

13:30

18

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

12 Haziran 2015 Cuma

15:00

12

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Perakende Yönetimi

15 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

17

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Satış Saha Planlaması

16 Haziran 2015 Salı

11:00

16

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Tedarik Zinciri Yönetimi

18 Haziran 2015 Perşembe

11:00

17

SENEM ERGAN

Tur.Ot.İşl.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

10 Haziran 2015 Çarşamba

16:00

47

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-I

Tur Operatörlüğü Ve Seyahat Acenteciliği

11 Haziran 2015 Perşembe

11:00

31

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Türk Dili II

11 Haziran 2015 Perşembe

16:00

33

MİNE ENGİN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Otel İşletmeciliği

12 Haziran 2015 Cuma

11:00

34

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

12 Haziran 2015 Cuma

16:00

33

MAHMUT RECEP KELEŞ

Tur.Ot.İşl.-I

Çevre Koruma

15 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

33

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Yiyecek İçecek Servisi II

16 Haziran 2015 Salı

11:00

30

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Önbüroda Oda İşlemleri

17 Haziran 2015 Çarşamba

11:00

32

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Kat Hizmetlerinde Temizlik İşleri

17 Haziran 2015 Çarşamba

15:00

37

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Turizm Ekonomisi

18 Haziran 2015 Perşembe

11:00

45

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Otelcilik Otomasyon Sistemleri

10 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

26

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Girişimcilik II

11 Haziran 2015 Perşembe

13:30

17

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Kongre ve Fuar Yönetimi

12 Haziran 2015 Cuma

13:30

19

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Coğrafyası

15 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

25

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Ziyafet Servis Yönetimi

15 Haziran 2015 Pazartesi

15:00

26

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Mesleki Ingilizce II

16 Haziran 2015 Salı

13:30

28

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-II

Dekorasyon Hizmetleri

17 Haziran 2015 Çarşamba

13:30

22

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Barda Servis

18 Haziran 2015 Perşembe

13:30

24

GÜLSEL ÇİFTCİ