2014-12-27

2014-2015 Güz Dönemi Final Sınav Tarihleri



 

Türk Dili-I

05.01.2015 Pazartesi

Saat  16.00

Sınav Salonunuzu öğrenmek için tıklayınız.

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I

06.01.2015 Salı

Saat  16.00

Sınav Salonunuzu öğrenmek için tıklayınız.

Yabancı Dil (İngilizce)-I

07.01.2015 Çarşanma

Saat  16.00

Sınav Salonunuzu öğrenmek için tıklayınız.

 

2014-2015 Güz Dönemi Final Sınav Tarihleri

Program

Ders Adı

Sınav Tarihi

Saat

Öğr Sayı

Öğretim Elemanı

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Hayvan Ekolojisi ve Çevre

05 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Hayvan Yetiştirme İlkeleri

06 Ocak 2015 Salı

11:00

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-I

Yem Hazırlama

07 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Çayır Mera ve Yem Bitkileri

05 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Hayvan Besleme Fizyolojisi ve Metabolizm

06 Ocak 2015 Salı

13:30

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

İstatistik

07 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Kanatlı Hayvan Yetiştirme

08 Ocak 2015 Perşembe

11:00

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Bü.Kü.Hay.Yet-II

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

09 Ocak 2015 Cuma

11:00

1

YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK

Elektrik-I

Türk Dili I

05 Ocak 2015 Pazartesi

16:00

70

MİNE ENGİN TEKAY

Elektrik-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

06 Ocak 2015 Salı

16:00

78

MAHMUT RECEP KELEŞ

Elektrik-I

Yabancı Dil I (İngilizce)

07 Ocak 2015 Çarşamba

16:00

117

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Matematik I

08 Ocak 2015 Perşembe

15:00

101

RÜYA ÜZEN

Elektrik-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

09 Ocak 2015 Cuma

11:00

38

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Tesisata Giriş

12 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

70

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Doğru Akım Devreleri

13 Ocak 2015 Salı

11:00

121

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

14 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

96

BURAK AKALAN

Elektrik-I

İş Güvenliği

15 Ocak 2015 Perşembe

13:30

69

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Beden Eğitimi I

15 Ocak 2015 Perşembe

15:00

29

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Ölçme Tekniği

16 Ocak 2015 Cuma

11:00

75

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Arıza Analiz

05 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

58

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Güç Elektroniği

06 Ocak 2015 Salı

13:30

60

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Sarım Tekniği

07 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

59

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Asenkron ve Senkron Makineler

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

77

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Elektromekanik Kumanda Sistemleri

09 Ocak 2015 Cuma

13:30

77

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Sayısal Elektronik

12 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

63

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı

13 Ocak 2015 Salı

13:30

63

ORHAN TEKİN

Gıd.Tek.-I

Gıda Kimyası

05 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

66

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Türk Dili I

05 Ocak 2015 Pazartesi

16:00

55

MİNE ENGİN TEKAY

Gıd.Tek.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

06 Ocak 2015 Salı

16:00

64

MAHMUT RECEP KELEŞ

Gıd.Tek.-I

Yabancı Dil I (İngilizce)

07 Ocak 2015 Çarşamba

16:00

70

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Mesleki Matematik I

08 Ocak 2015 Perşembe

15:00

61

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

09 Ocak 2015 Cuma

11:00

32

ENGİN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Gıdalarda Temel İşlemler I

09 Ocak 2015 Cuma

13:30

65

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Genel Mikrobiyoloji

12 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

60

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Laboratuvar Tekniği

13 Ocak 2015 Salı

11:00

69

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-I

Beden Eğitimi I

15 Ocak 2015 Perşembe

16:00

25

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Kimya I

16 Ocak 2015 Cuma

11:00

66

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-II

Bitkisel Yağ Teknolojisi

05 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

53

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Mesleki Ingilizce I

05 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

1

PINAR ÇANKAYA

Gıd.Tek.-II

Et ve Ürünleri Teknolojisi I

06 Ocak 2015 Salı

13:30

42

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Ambalajlama ve Depolama Teknikleri

07 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

48

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Meyve ve Sebze Tek.-I

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

59

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Araş.Yön.ve Tek.

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

1

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Süt Teknolojisi I

12 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

42

RAHMİYE SEZER

Gıd.Tek.-II

Tahıl Teknolojisi I

13 Ocak 2015 Salı

13:30

61

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Biyoteknoloji

14 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

59

DENİZ AZABAĞAOĞLU

İşl.Yön.-I

Genel İletişim

05 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

22

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Türk Dili I

05 Ocak 2015 Pazartesi

16:00

33

MİNE ENGİN TEKAY

İşl.Yön.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

06 Ocak 2015 Salı

16:00

43

MAHMUT RECEP KELEŞ

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil I (İngilizce)

07 Ocak 2015 Çarşamba

16:00

54

PINAR ÇANKAYA

İşl.Yön.-I

Matematik

08 Ocak 2015 Perşembe

11:00

56

RÜYA ÜZEN

İşl.Yön.-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

08 Ocak 2015 Perşembe

15:00

16

GÖNÜL AKIN

İşl.Yön.-I

Muhasebe I

09 Ocak 2015 Cuma

15:00

52

KEREM ÖZTÜRK

İşl.Yön.-I

Genel Hukuk Bilgisi

12 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

62

NURGÜL BAŞAR

İşl.Yön.-I

İşletmeciliğe Giriş

13 Ocak 2015 Salı

11:00

49

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Temel Bilişim Teknolojileri I

14 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

45

BURAK AKALAN

İşl.Yön.-I

İktisada Giriş

15 Ocak 2015 Perşembe

11:00

54

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

İşletme İstatistiği

05 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

32

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Girişimcilik I

06 Ocak 2015 Salı

13:30

29

EMRE ŞENTÜRK

İşl.Yön.-II

Halkla İlişkiler

07 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

35

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Pazarlama İlkeleri

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

31

GÖNÜL AKIN

İşl.Yön.-II

Mesleki Ingilizce I

09 Ocak 2015 Cuma

13:30

9

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-II

Finansal Yönetim

12 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

34

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-II

Yönetim ve Organizasyon

14 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

33

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Toplam Kalite Yönetimi

15 Ocak 2015 Perşembe

13:30

20

GÖNÜL AKIN

Makine-I

Türk Dili I

05 Ocak 2015 Pazartesi

16:00

47

MİNE ENGİN TEKAY

Makine-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

06 Ocak 2015 Salı

16:00

54

MAHMUT RECEP KELEŞ

Makine-I

Yabancı Dil I (İngilizce)

07 Ocak 2015 Çarşamba

16:00

73

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Matematik

08 Ocak 2015 Perşembe

11:00

59

RÜYA ÜZEN

Makine-I

Teknik Resim

09 Ocak 2015 Cuma

11:00

44

METİN DAĞ

Makine-I

Fizik

12 Ocak 2015 Pazartesi

15:00

61

METİN DAĞ

Makine-I

Yaş.Bec.ve Sos.Etk.(Seç)

13 Ocak 2015 Salı

11:00

24

İBRAHİM BAYINDIR

Makine-I

Ölçme ve Kontrol (Seç)

13 Ocak 2015 Salı

15:00

21

BURAK AKALAN

Makine-I

Bilgisayar Destekli Çizim I

14 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

60

BURAK AKALAN

Makine-I

İş Güvenliği (Seç)

15 Ocak 2015 Perşembe

13:30

35

BURAK AKALAN

Makine-I

Beden Eğitimi I

15 Ocak 2015 Perşembe

16:00

21

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Temel İmalat İşlemleri

16 Ocak 2015 Cuma

11:00

49

METİN DAĞ

Makine-II

Bilgisayar Destekli Üretim I

05 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

36

METİN DAĞ

Makine-II

CNC Freze Teknolojisi

06 Ocak 2015 Salı

11:00

31

METİN DAĞ

Makine-II

İmalat İşlemleri II

07 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

35

METİN DAĞ

Makine-II

Makine Elemanları

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

39

METİN DAĞ

Makine-II

Araştırma Yön.Tek.

09 Ocak 2015 Cuma

13:30

24

BURAK AKALAN

Makine-II

Kaynak Teknolojisi

12 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

28

BURAK AKALAN

Makine-II

Termodinamik

13 Ocak 2015 Salı

13:30

44

BURAK AKALAN

Makine-II

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

14 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

30

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Türk Dili I

05 Ocak 2015 Pazartesi

16:00

34

MİNE ENGİN TEKAY

Muh.Ver.Uyg-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

06 Ocak 2015 Salı

16:00

39

MAHMUT RECEP KELEŞ

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil I (İngilizce)

07 Ocak 2015 Çarşamba

16:00

52

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Mesleki Matematik

08 Ocak 2015 Perşembe

11:00

39

RÜYA ÜZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

09 Ocak 2015 Cuma

11:00

22

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Genel Muhasebe I

09 Ocak 2015 Cuma

15:00

45

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Temel Hukuk

12 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

53

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Genel İşletme

13 Ocak 2015 Salı

13:30

44

EMRE ŞENTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Ofis Programları

14 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

42

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Mikro Ekonomi

15 Ocak 2015 Perşembe

13:30

44

EMRE ŞENTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Beden Eğitimi I

15 Ocak 2015 Perşembe

16:00

15

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-II

Borçlar Hukuku

05 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

42

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Girişimcilik I

06 Ocak 2015 Salı

11:00

29

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Vergi Hukuku

07 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

37

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Maliyet Muhasebesi

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

26

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Paket Programları I

09 Ocak 2015 Cuma

13:30

25

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Finansal Yönetim

12 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

25

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-II

Şirketler Muhasebesi

14 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

27

KEREM ÖZTÜRK

Pazarlama-I

Türk Dili I

05 Ocak 2015 Pazartesi

16:00

18

MİNE ENGİN TEKAY

Pazarlama-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

06 Ocak 2015 Salı

16:00

23

MAHMUT RECEP KELEŞ

Pazarlama-I

Yabancı Dil I (İngilizce)

07 Ocak 2015 Çarşamba

16:00

33

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-I

Matematik

08 Ocak 2015 Perşembe

11:00

24

RÜYA ÜZEN

Pazarlama-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

08 Ocak 2015 Perşembe

15:00

8

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Genel Muhasebe I

09 Ocak 2015 Cuma

11:00

33

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

İşletme Yönetimi I

12 Ocak 2015 Pazartesi

09:30

27

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Pazarlama İlkeleri

13 Ocak 2015 Salı

13:30

20

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Pazarlama Mevzuatı

14 Ocak 2015 Çarşamba

09:30

25

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Ekonomi

15 Ocak 2015 Perşembe

11:00

29

SERHAT SEZEN

Pazarlama-I

Beden Eğitimi I

15 Ocak 2015 Perşembe

16:00

11

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-II

Marka Yönetimi

05 Ocak 2015 Pazartesi

11:00

26

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Pazarlama İletişim Teknikleri

07 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

29

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Meslek Etiği

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

23

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

İhracat Teknikleri

09 Ocak 2015 Cuma

13:30

25

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Turizm Pazarlaması

12 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

21

GÜLSEL ÇİFTCİ

Pazarlama-II

Pazarlama Araştırması

13 Ocak 2015 Salı

09:30

31

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Global Pazarlama

14 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

26

LEYLA ÇELİK

Tur.Ot.İşl.-I

Türk Dili I

05 Ocak 2015 Pazartesi

16:00

32

MİNE ENGİN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

06 Ocak 2015 Salı

16:00

36

MAHMUT RECEP KELEŞ

Tur.Ot.İşl.-I

Yabancı Dil I (İngilizce)

07 Ocak 2015 Çarşamba

16:00

50

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-I

Önbüro Hizmetleri

08 Ocak 2015 Perşembe

11:00

44

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik

09 Ocak 2015 Cuma

11:00

32

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Meslek Etiği

12 Ocak 2015 Pazartesi

15:00

34

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Genel Turizm

13 Ocak 2015 Salı

15:00

36

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

14 Ocak 2015 Çarşamba

11:00

47

BURAK AKALAN

Tur.Ot.İşl.-I

Yiyecek İçecek Servisi I

14 Ocak 2015 Çarşamba

13:30

35

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Kat Hizmetleri

15 Ocak 2015 Perşembe

11:00

34

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Mesleki Ingilizce I

05 Ocak 2015 Pazartesi

15:00

32

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-II

Kat Kontrolü

06 Ocak 2015 Salı

13:30

25

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Konuk Giriş Çıkış İşlemleri

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

14

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Önbüroda Vardiya İşlemleri

08 Ocak 2015 Perşembe

13:30

16

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Pazarlaması

09 Ocak 2015 Cuma

13:30

27

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Menü Planlama

12 Ocak 2015 Pazartesi

13:30

28

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

13 Ocak 2015 Salı

13:30

25

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Mevzuatı

15 Ocak 2015 Perşembe

13:30

29

ADNAN TEKAY