2015-06-23

2014_2015 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı



2014-2015 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı

Program

Ders Adı

Sınav Tarihi

Saat

Öğretim Elemanı

Elektrik-I

Türk Dili II

29 Haziran 2015 Pazartesi

16:00

MİNE ENGİN TEKAY

Elektrik-I

Bilgisayar Destekli Tasarım

30 Haziran 2015 Salı

11:00

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

30 Haziran 2015 Salı

16:00

MAHMUT RECEP KELEŞ

Elektrik-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

01 Temmuz 2015 Çarşamba

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Temel Elektronik

02 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

ENDER ÇAKAL

Elektrik-I

Sensörler ve Tranduserler

03 Temmuz 2015 Cuma

11:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Takım Sporları (Basketbol)

03 Temmuz 2015 Cuma

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Takım Sporları (Futbol)

03 Temmuz 2015 Cuma

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Takım Sporları (Voleybol)

03 Temmuz 2015 Cuma

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Alternatif Akım Devreleri

06 Temmuz 2015 Pazartesi

15:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-I

Matematik II

07 Temmuz 2015 Salı

13:30

RÜYA ÜZEN

Elektrik-I

Trafo ve Doğru Akım Makineleri

08 Temmuz 2015 Çarşamba

11:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Bilgisayar Destekli Proje

29 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Özel Tasarımlı Motorlar

30 Haziran 2015 Salı

13:30

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Enerji Yönetimi

01 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

ORHAN TEKİN

Elektrik-II

Hidrolik Pnomatik

02 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Sistem Analizi ve Tasarım

06 Temmuz 2015 Pazartesi

11:00

ENGİN GÜRFİLİZ

Elektrik-II

Özel Tesisat Tekniği

06 Temmuz 2015 Pazartesi

13:30

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Pano Tasarım ve Montajı

03 Temmuz 2015 Cuma

15:00

ENDER ÇAKAL

Elektrik-II

Programlanabilir Denetleyiciler

09 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

ENGİN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Gıda Mikrobiyolojisi

29 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Türk Dili II

29 Haziran 2015 Pazartesi

16:00

MİNE ENGİN TEKAY

Gıd.Tek.-I

Kalite Yönetim Sistemleri

30 Haziran 2015 Salı

11:00

İBRAHİM BAYINDIR

Gıd.Tek.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

30 Haziran 2015 Salı

16:00

MAHMUT RECEP KELEŞ

Gıd.Tek.-I

Gıdalarda Temel İşlemler II

01 Temmuz 2015 Çarşamba

11:00

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

01 Temmuz 2015 Çarşamba

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Gıd.Tek.-I

Gıda Endüstrisi Makinaları

02 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

HAKAN APAYDIN

Gıd.Tek.-I

Kimya II

02 Temmuz 2015 Perşembe

15:00

HAKAN APAYDIN

Gıd.Tek.-I

Özel Gıda Ürünleri

03 Temmuz 2015 Cuma

13:30

Y.A. ALBAYRAK

Gıd.Tek.-I

Mesleki Matematik II

07 Temmuz 2015 Salı

13:30

RÜYA ÜZEN

Gıd.Tek.-II

Hijyen ve Sanitasyon

29 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

FATİH KORHAN

Gıd.Tek.-II

Et ve Ürünleri Teknolojisi II

30 Haziran 2015 Salı

13:30

Y.A. ALBAYRAK

Gıd.Tek.-II

Süt Teknolojisi II

01 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

Y.A. ALBAYRAK

Gıd.Tek.-II

Beslenme İlkeleri

02 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

Y.A. ALBAYRAK

Gıd.Tek.-II

Meyve ve Sebze Teknolojisi II

06 Temmuz 2015 Pazartesi

13:30

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Tahıl Teknolojisi II

07 Temmuz 2015 Salı

11:00

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Gıda Katkı Maddeleri

08 Temmuz 2015 Çarşamba

11:00

DENİZ AZABAĞAOĞLU

Gıd.Tek.-II

Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi

08 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

DENİZ AZABAĞAOĞLU

İşl.Yön.-I

Muhasebe II

29 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

KEREM ÖZTÜRK

İşl.Yön.-I

Türk Dili II

29 Haziran 2015 Pazartesi

16:00

MİNE ENGİN TEKAY

İşl.Yön.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

30 Haziran 2015 Salı

16:00

MAHMUT RECEP KELEŞ

İşl.Yön.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

01 Temmuz 2015 Çarşamba

16:00

PINAR ÇANKAYA

İşl.Yön.-I

İstatistik

02 Temmuz 2015 Perşembe

15:00

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Makro İktisat

03 Temmuz 2015 Cuma

15:00

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

İşletme Matematiği

29 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

SERHAT SEZEN

İşl.Yön.-I

Temel Bilişim Teknolojileri II

02 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

BURAK AKALAN

İşl.Yön.-I

İşletme Becerileri Grup Çalışması

08 Temmuz 2015 Çarşamba

11:00

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

07 Temmuz 2015 Salı

15:00

NURGÜL BAŞAR

İşl.Yön.-II

Girişimcilik II

07 Temmuz 2015 Salı

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Uluslararası İşletme Yönetimi

30 Haziran 2015 Salı

13:30

GÖNÜL AKIN

İşl.Yön.-II

Örgütsel Davranış

01 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Araştırma Teknikleri

09 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Pazarlama Yönetimi

02 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

İnsan Kaynakları Yönetimi

03 Temmuz 2015 Cuma

13:30

İBRAHİM BAYINDIR

İşl.Yön.-II

Mesleki Ingilizce II

06 Temmuz 2015 Pazartesi

13:30

OKŞAN GÜRFİLİZ

İşl.Yön.-II

Üretim Yönetimi

30 Haziran 2015 Salı

11:00

GÖNÜL AKIN

İşl.Yön.-II

Sayısal Yöntemler

08 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

SERHAT SEZEN

Makine-I

Bilgisayar Destekli Çizim II

29 Haziran 2015 Pazartesi

11:00

BURAK AKALAN

Makine-I

Türk Dili II

29 Haziran 2015 Pazartesi

16:00

MİNE ENGİN TEKAY

Makine-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

30 Haziran 2015 Salı

16:00

MAHMUT RECEP KELEŞ

Makine-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

01 Temmuz 2015 Çarşamba

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Makine-I

Malzeme Teknolojisi

02 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

BURAK AKALAN

Makine-I

İmalat İşlemleri I

06 Temmuz 2015 Pazartesi

11:00

METİN DAĞ

Makine-I

CNC Torna Teknolojisi

07 Temmuz 2015 Salı

11:00

METİN DAĞ

Makine-I

Mesleki Matematik

07 Temmuz 2015 Salı

13:30

RÜYA ÜZEN

Makine-I

Mukavemet

03 Temmuz 2015 Cuma

15:00

METİN DAĞ

Makine-I

Makine Meslek Resmi

30 Haziran 2015 Salı

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

Kalite Güvence ve Standartlar

29 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

Alışılmamış Üretim Yöntemleri

30 Haziran 2015 Salı

09:30

METİN DAĞ

Makine-II

Bilgisayar Destekli Üretim II

01 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü

02 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

Enerji Yönetimi

30 Haziran 2015 Salı

11:00

BURAK AKALAN

Makine-II

Mühendislik Bilimi

03 Temmuz 2015 Cuma

13:30

METİN DAĞ

Makine-II

Sistem Analizi ve Tasarım

03 Temmuz 2015 Cuma

11:00

BURAK AKALAN

Makine-II

Hidrolik Pnomatik

02 Temmuz 2015 Perşembe

15:00

BURAK AKALAN

Muh.Ver.Uyg-I

Türk Dili II

29 Haziran 2015 Pazartesi

16:00

MİNE ENGİN TEKAY

Muh.Ver.Uyg-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

30 Haziran 2015 Salı

16:00

MAHMUT RECEP KELEŞ

Muh.Ver.Uyg-I

Genel Muhasebe II

29 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

İstatistik

02 Temmuz 2015 Perşembe

15:00

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Ticari Matematik

30 Haziran 2015 Salı

11:00

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

01 Temmuz 2015 Çarşamba

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Makro Ekonomi

03 Temmuz 2015 Cuma

15:00

SERHAT SEZEN

Muh.Ver.Uyg-I

Beden Eğitimi II

03 Temmuz 2015 Cuma

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Muh.Ver.Uyg-I

Ticaret Hukuku Bilgisi

07 Temmuz 2015 Salı

15:00

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-I

Kamu Maliyesi

06 Temmuz 2015 Pazartesi

15:00

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi

01 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Finansal Yatırım Araçları

02 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Mali Tablolar Analizi

01 Temmuz 2015 Çarşamba

11:00

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Muhasebe Denetimi

30 Haziran 2015 Salı

13:30

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Paket Programları II

03 Temmuz 2015 Cuma

11:00

KEREM ÖZTÜRK

Muh.Ver.Uyg-II

Türk Vergi Sistemi

06 Temmuz 2015 Pazartesi

11:00

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

Girişimcilik II

06 Temmuz 2015 Pazartesi

15:00

NURGÜL BAŞAR

Muh.Ver.Uyg-II

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

07 Temmuz 2015 Salı

11:00

NURGÜL BAŞAR

Pazarlama-I

Türk Dili II

29 Haziran 2015 Pazartesi

16:00

MİNE ENGİN TEKAY

Pazarlama-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

30 Haziran 2015 Salı

16:00

MAHMUT RECEP KELEŞ

Pazarlama-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

01 Temmuz 2015 Çarşamba

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-I

İnsan Kaynakları Yönetimi

02 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Kalite Güvence ve Standartlar

02 Temmuz 2015 Perşembe

16:00

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

İşletme Yönetimi II

03 Temmuz 2015 Cuma

11:00

SENEM ERGAN

Pazarlama-I

Beden Eğitimi II

03 Temmuz 2015 Cuma

16:00

OKŞAN GÜRFİLİZ

Pazarlama-I

Genel Muhasebe II

07 Temmuz 2015 Salı

11:00

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Müşteri İlişkileri Yönetimi

08 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-I

Satış Yönetimi

09 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

09 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Tedarik Zinciri Yönetimi

30 Haziran 2015 Salı

13:30

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Mesleki Ingilizce II

06 Temmuz 2015 Pazartesi

11:00

PINAR ÇANKAYA

Pazarlama-II

Tüketici Davranışları

08 Temmuz 2015 Çarşamba

11:00

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Elektronik Pazarlama

10 Temmuz 2015 Cuma

11:00

LEYLA ÇELİK

Pazarlama-II

Perakende Yönetimi

01 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

SENEM ERGAN

Pazarlama-II

Satış Saha Planlaması

29 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

SENEM ERGAN

Tur.Ot.İşl.-I

Türk Dili II

29 Haziran 2015 Pazartesi

16:00

MİNE ENGİN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II

30 Haziran 2015 Salı

16:00

MAHMUT RECEP KELEŞ

Tur.Ot.İşl.-I

Yabancı Dil II (İngilizce)

01 Temmuz 2015 Çarşamba

16:00

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-I

Tur Operatörlüğü Ve Seyahat Acenteciliği

02 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Otel İşletmeciliği

03 Temmuz 2015 Cuma

11:00

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Çevre Koruma

06 Temmuz 2015 Pazartesi

11:00

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-I

Yiyecek İçecek Servisi II

29 Haziran 2015 Pazartesi

13:30

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-I

Önbüroda Oda İşlemleri

08 Temmuz 2015 Çarşamba

11:00

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Kat Hizmetlerinde Temizlik İşleri

08 Temmuz 2015 Çarşamba

15:00

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-I

Turizm Ekonomisi

09 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Ziyafet Servis Yönetimi

06 Temmuz 2015 Pazartesi

15:00

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Barda Servis

30 Haziran 2015 Salı

13:30

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Mesleki Ingilizce II

07 Temmuz 2015 Salı

13:30

PINAR ÇANKAYA

Tur.Ot.İşl.-II

Girişimcilik II

02 Temmuz 2015 Perşembe

11:00

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Kongre ve Fuar Yönetimi

01 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

NESLİHAN CAVLAK

Tur.Ot.İşl.-II

Turizm Coğrafyası

06 Temmuz 2015 Pazartesi

13:30

GÜLSEL ÇİFTCİ

Tur.Ot.İşl.-II

Otelcilik Otomasyon Sistemleri

09 Temmuz 2015 Perşembe

13:30

ADNAN TEKAY

Tur.Ot.İşl.-II

Dekorasyon Hizmetleri

08 Temmuz 2015 Çarşamba

13:30

ADNAN TEKAY