2013-06-14

Malkara MYO 2012-2013 Bahar Dönemi Bütünleme Sınavları Takvimi



Program Adı Ders Adı Sınav Tarihi   Sınav Sorumlusu
B.ve K.Hay.Y.-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
B.ve K.Hay.Y.-I Yabancı Dil II  26 Haziran 2013 Çarşamba 15:00 PINAR ÇANKAYA
B.ve K.Hay.Y.-II Hayvancılıkta Üretim Sistemleri 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 KAYAHAN YILMAZ
B.ve K.Hay.Y.-II Rasyon Hazırlama Teknikleri 25 Haziran 2013 Salı 13:30 Y. AĞYÜZLÜ ALBAYRAK
Elektrik-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
Elektrik-I Sensörler ve Tranduserler 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:00 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Trafo ve Doğru Akım Makineleri 25 Haziran 2013 Salı 11:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Temel Elektronik 25 Haziran 2013 Salı 15:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-I Yabancı Dil II  26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Bilgisayar Destekli Tasarım 26 Haziran 2013 Çarşamba 15:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-I Elektronik Devre Tasarımı 26 Haziran 2013 Çarşamba 16:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-I Matematik II 27 Haziran 2013 Perşembe 11:30 RÜYA ÜZEN
Elektrik-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 28 Haziran 2013 Cuma 11:30 NURETTİN DOYGUN
Elektrik-I Alternatif Akım Devreleri 01 Temmuz 2013 Pazartesi 13:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-I Mesleki Teknik ve Yöntemler 02 Temmuz 2013 Salı 11:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Özel Tasarımlı Motorlar 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Bilgisayar Destekli Proje 25 Haziran 2013 Salı 13:30 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Güç Elektroniği II 25 Haziran 2013 Salı 16:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Enerji Yönetimi 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:30 ORHAN TEKİN
Elektrik-II Sözleşme Keşif Planlama 26 Haziran 2013 Çarşamba 16:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Özel Tesisat Tekniği 27 Haziran 2013 Perşembe 13:30 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Pano Tasarım ve Montajı 27 Haziran 2013 Perşembe 15:00 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Sistem Analizi ve Tasarım 28 Haziran 2013 Cuma 13:30 ENDER ÇAKAL
Elektrik-II Sistem Analizi ve Tasarım 28 Haziran 2013 Cuma 13:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Programlanabilir Denetleyiciler 28 Haziran 2013 Cuma 15:00 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Hidrolik Pnomatik 02 Temmuz 2013 Salı 13:30 ENGİN GÜRFİLİZ
Elektrik-II Kalite Güvencesi ve Standartlar 03 Temmuz 2013 Çarşamba 13:30 METİN DAĞ
Gıda-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
Gıda-I Yabancı Dil II  26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Gıda-I Mesleki Matematik II 27 Haziran 2013 Perşembe 11:30 RÜYA ÜZEN
Gıda-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 28 Haziran 2013 Cuma 11:30 NURETTİN DOYGUN
Gıda-I Kalite Yönetim Sistemleri 28 Haziran 2013 Cuma 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
Gıda-I Kimya II 01 Temmuz 2013 Pazartesi 11:30 KAYAHAN YILMAZ
Gıda-I Gıda Endüstrisi Makinaları 02 Temmuz 2013 Salı 11:30 DUYGU KORUCU
Gıda-I Gıda Mikrobiyolojisi 02 Temmuz 2013 Salı 15:00 DUYGU KORUCU
Gıda-I Gıdalarda Temel İşlemler II 03 Temmuz 2013 Çarşamba 11:30 DUYGU KORUCU
Gıda-I Özel Gıda Ürünleri 04 Temmuz 2013 Perşembe 11:30 RAHMİYE SEZER
Gıda-II Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi (Seçmeli) 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıda-II Fonksiyonel Gıdalar (Seçmeli) 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıda-II Gıda Katkı Maddeleri 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıda-II Tahıl Teknolojisi II 26 Haziran 2013 Çarşamba 15:00 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıda-II Meyve ve Sebze Teknolojisi II 27 Haziran 2013 Perşembe 13:30 DENİZ AZABAĞAOĞLU
Gıda-II Beslenme İlkeleri 01 Temmuz 2013 Pazartesi 13:30 RAHMİYE SEZER
Gıda-II Hijyen ve Sanitasyon 02 Temmuz 2013 Salı 13:30 DUYGU KORUCU
Gıda-II Süt Teknolojisi II 03 Temmuz 2013 Çarşamba 13:30 RAHMİYE SEZER
Gıda-II Et ve Ürünleri Teknolojisi II 04 Temmuz 2013 Perşembe 13:30 RAHMİYE SEZER
İşletme-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
İşletme-I Muhasebe II 25 Haziran 2013 Salı 11:30 LEYLA ÇELİK
İşletme-I Yabancı Dil II  26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşletme-I Ticaret Hukuku Bilgisi 27 Haziran 2013 Perşembe 11:30 NURGÜL BAŞAR
İşletme-I Makro İktisat 27 Haziran 2013 Perşembe 15:00 SERHAT SEZEN
İşletme-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 28 Haziran 2013 Cuma 11:30 NURETTİN DOYGUN
İşletme-I İşletme Becerileri Grup Çalışması 28 Haziran 2013 Cuma 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
İşletme-I İstatistik 01 Temmuz 2013 Pazartesi 15:00 SERHAT SEZEN
İşletme-I İşletme Matematiği 03 Temmuz 2013 Çarşamba 15:00 SERHAT SEZEN
İşletme-I Temel Bilişim Teknolojileri II 04 Temmuz 2013 Perşembe 10:00 BURAK AKALAN
İşletme-II İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:00 NURGÜL BAŞAR
İşletme-II Sayısal Yöntemler 25 Haziran 2013 Salı 15:00 SERHAT SEZEN
İşletme-II Girişimcilik II 25 Haziran 2013 Salı 16:00 İBRAHİM BAYINDIR
İşletme-II Mesleki Ingilizce II 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
İşletme-II İnsan Kaynakları Yönetimi 27 Haziran 2013 Perşembe 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
İşletme-II Örgütsel Davranış 01 Temmuz 2013 Pazartesi 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
İşletme-II Araştırma Teknikleri 02 Temmuz 2013 Salı 15:00 İBRAHİM BAYINDIR
İşletme-II Araştırma Teknikleri 02 Temmuz 2013 Salı 15:00 SERHAT SEZEN
İşletme-II Üretim Yönetimi 03 Temmuz 2013 Çarşamba 13:30 İBRAHİM BAYINDIR
Makine-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
Makine-I Makine Meslek Resmi 25 Haziran 2013 Salı 11:30 METİN DAĞ
Makine-I Yabancı Dil II  26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Makine-I Mesleki Matematik 27 Haziran 2013 Perşembe 11:30 RÜYA ÜZEN
Makine-I Mukavemet 27 Haziran 2013 Perşembe 13:30 METİN DAĞ
Makine-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 28 Haziran 2013 Cuma 11:30 NURETTİN DOYGUN
Makine-I CNC Torna Teknolojisi 01 Temmuz 2013 Pazartesi 10:00 METİN DAĞ
Makine-I Malzeme Teknolojisi 01 Temmuz 2013 Pazartesi 15:00 BURAK AKALAN
Makine-I Bilgisayar Destekli Çizim II 02 Temmuz 2013 Salı 13:30 BURAK AKALAN
Makine-I İmalat İşlemleri I 03 Temmuz 2013 Çarşamba 11:30 METİN DAĞ
Makine-II Mühendislik Bilimi 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 METİN DAĞ
Makine-II Bilgisayar Destekli Üretim II 25 Haziran 2013 Salı 13:30 METİN DAĞ
Makine-II İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:30 METİN DAĞ
Makine-II Sistem Analizi ve Tasarım 01 Temmuz 2013 Pazartesi 13:30 BURAK AKALAN
Makine-II Alışılmamış Üretim Yöntemleri 02 Temmuz 2013 Salı 10:00 METİN DAĞ
Makine-II Kalite Güvence ve Standartlar 03 Temmuz 2013 Çarşamba 13:30 METİN DAĞ
Makine-II Hidrolik Pnomatik 04 Temmuz 2013 Perşembe 13:30 BURAK AKALAN
Muhasebe-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
Muhasebe-I Kamu Maliyesi 25 Haziran 2013 Salı 15:00 NURGÜL BAŞAR
Muhasebe-I Yabancı Dil II  26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 OKŞAN GÜRFİLİZ
Muhasebe-I Ticaret Hukuku Bilgisi 27 Haziran 2013 Perşembe 11:30 NURGÜL BAŞAR
Muhasebe-I Makro Ekonomi 27 Haziran 2013 Perşembe 15:00 SERHAT SEZEN
Muhasebe-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 28 Haziran 2013 Cuma 11:30 NURETTİN DOYGUN
Muhasebe-I İstatistik 01 Temmuz 2013 Pazartesi 15:00 SERHAT SEZEN
Muhasebe-I Bilgi İletişim Teknolojileri 02 Temmuz 2013 Salı 10:00 BURAK AKALAN
Muhasebe-I Ofis Programları II 03 Temmuz 2013 Çarşamba 10:00 BURAK AKALAN
Muhasebe-I Genel Muhasebe II 03 Temmuz 2013 Çarşamba 15:00 KEREM ÖZTÜRK
Muhasebe-I Ticari Matematik 04 Temmuz 2013 Perşembe 15:00 KEREM ÖZTÜRK
Muhasebe-II Muhasebe Denetimi 24 Haziran 2013 Pazartesi 10:00 KEREM ÖZTÜRK
Muhasebe-II Paket Programları II 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 PINAR AVCI
Muhasebe-II Girişimcilik II 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:00 NURGÜL BAŞAR
Muhasebe-II İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:00 NURGÜL BAŞAR
Muhasebe-II Türk Vergi Sistemi 26 Haziran 2013 Çarşamba 15:00 NURGÜL BAŞAR
Muhasebe-II Dış Ticaret İşlemleri ve Muhasebesi 26 Haziran 2013 Çarşamba 16:30 KEREM ÖZTÜRK
Muhasebe-II Banka Muhasebesi 01 Temmuz 2013 Pazartesi 10:00 KEREM ÖZTÜRK
Muhasebe-II Mali Tablolar Analizi 03 Temmuz 2013 Çarşamba 13:30 KEREM ÖZTÜRK
Muhasebe-II Finansal Yatırım Araçları 05 Temmuz 2013 Cuma 15:00 KEREM ÖZTÜRK
Pazarlama-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
Pazarlama-I Genel Muhasebe II 25 Haziran 2013 Salı 11:30 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-I Satış Yönetimi 26 Haziran 2013 Çarşamba 15:00 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-I Yabancı Dil II  27 Haziran 2013 Perşembe 11:30 PINAR ÇANKAYA
Pazarlama-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 28 Haziran 2013 Cuma 11:30 NURETTİN DOYGUN
Pazarlama-I İstatistik 01 Temmuz 2013 Pazartesi 15:00 SERHAT SEZEN
Pazarlama-I Bilgi ve İletişim Teknolojileri 02 Temmuz 2013 Salı 10:00 BURAK AKALAN
Pazarlama-I İnsan Kaynakları Yönetimi 03 Temmuz 2013 Çarşamba 10:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-I Kalite Güv.ve Stand. 03 Temmuz 2013 Çarşamba 11:30 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-I Kalite Yönetim Sist. 03 Temmuz 2013 Çarşamba 11:30 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-I İlk Yardım 04 Temmuz 2013 Perşembe 10:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-I İşletme Yönetimi II 04 Temmuz 2013 Perşembe 10:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-II Mesleki Ingilizce II 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:00 PINAR ÇANKAYA
Pazarlama-II Araştırma Yöntem ve Teknikleri 24 Haziran 2013 Pazartesi 16:30 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Tüketici Davranışları 25 Haziran 2013 Salı 15:00 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Elektronik Pazarlama 26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 LEYLA ÇELİK
Pazarlama-II Satış Saha Planlaması 02 Temmuz 2013 Salı 15:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-II Perakende Yönetimi 03 Temmuz 2013 Çarşamba 15:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-II Tedarik Zinciri Yönetimi 04 Temmuz 2013 Perşembe 15:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Pazarlama-II Araştırma Yöntem ve Teknikleri 04 Temmuz 2013 Perşembe 16:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN
Turizm-I Türk Dili II 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:30 PINAR YAY
Turizm-I Yiyecek İçecek Servisi II 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:00 HANDE KESER
Turizm-I Yabancı Dil II  25 Haziran 2013 Salı 10:00 PINAR ÇANKAYA
Turizm-I Kat Hizmetlerinde Temizlik İşleri 26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 ADNAN TEKAY
Turizm-I Önbüroda Oda İşlemleri 26 Haziran 2013 Çarşamba 11:30 ADNAN TEKAY
Turizm-I Tur Operatörlüğü Ve Seyahat Acenteciliği 26 Haziran 2013 Çarşamba 15:00 ADNAN TEKAY
Turizm-I Turizm Ekonomisi 27 Haziran 2013 Perşembe 11:30 ADNAN TEKAY
Turizm-I Genel Muhasebe 27 Haziran 2013 Perşembe 15:00 LEYLA ÇELİK
Turizm-I Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II 28 Haziran 2013 Cuma 11:30 NURETTİN DOYGUN
Turizm-I Otel İşletmeciliği 02 Temmuz 2013 Salı 11:30 GÜLSEL ÇİFTCİ
Turizm-I Konukla İletişim 03 Temmuz 2013 Çarşamba 11:30 İBRAHİM BAYINDIR
Turizm-II Ziyafet Servis Yönetimi 24 Haziran 2013 Pazartesi 13:30 HANDE KESER
Turizm-II Barda Servis 24 Haziran 2013 Pazartesi 16:00 HANDE KESER
Turizm-II Kongre ve Fuar Yönetimi 25 Haziran 2013 Salı 13:30 GÜLSEL ÇİFTCİ
Turizm-II Mesleki Ingilizce II 25 Haziran 2013 Salı 15:00 PINAR ÇANKAYA
Turizm-II Girişimcilik II 25 Haziran 2013 Salı 16:00 İBRAHİM BAYINDIR
Turizm-II Genel Alan Kontrolü 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:30 ADNAN TEKAY
Turizm-II Otelcilik Otomasyon Sistemleri 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:30 ADNAN TEKAY
Turizm-II Dekorasyon Hizmetleri (Seç)  27 Haziran 2013 Perşembe 13:30 ADNAN TEKAY
Turizm-II Turizm Coğrafyası II 02 Temmuz 2013 Salı 13:30 GÜLSEL ÇİFTCİ
Turizm-II Turizm Coğrafyası 02 Temmuz 2013 Salı 13:30 GÜLSEL ÇİFTCİ
Turizm-II İnsan Kaynakları Yön.(Seç)  03 Temmuz 2013 Çarşamba 10:00 SENEM ERGAN GÖYNÜŞEN