2018-05-14

Üniversitemiz 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Coşkuyla Kutlandı 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Stadyumunda coşkuyla kutlanan 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcılarımız Prof.Dr. Şefik KURULTAY, Prof.Dr. M. İhsan SOYSAL ve Prof.Dr. İsmail YILMAZ, Okul Müdürümüz Doç.Dr. Kadir ERTÜRK ve diğer tüm Meslek Yüksekokulu Müdürleri, akademisyenler ve mezunlarımızın aileleri katıldı.
 
Tören Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek başta olmak üzere, Üniversitemizin akademik kadrosunun geçişiyle başladı. Ardından tüm Meslek Yüksekokulların Program öğrencileri geçiş düzenleyerek protokolü ve ailelerini selamladılar. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Rektörümüz Prof.Dr. Osman ŞİMŞEK günün önemine hitaben bir konuşma gerçekleştirdi.
 
Mezuniyet konuşmasının ardından Meslek Yüksekokulumuzda dereceye giren okul birincisi Makine Programından İsmail ÖZKAN, okul ikincisi Muhasebe Programından Aslı ÖZDEMİR ve okul üçüncüsü Elektrik Programından Muhammed KAPLAN’a Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Doç Dr. Kadir ERTÜRK tarafından diplomaları ve hediyeleri takdim edildi.
Diploma töreni sonrasında mezun öğrencilerimiz keplerini coşkuyla havaya fırlatarak, mezun olmanın sevincini yaşadılar.
Bizler de tüm mezunlarımıza bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyor, Namık Kemal’li olmanın ayrıcalığını hep hissetmelerini istiyoruz.
 
 

 UA-51204629-5