Malkara Meslek Yüksekokulu Akademik Personeli

Müdür

Doç. Dr. Kadir Ertürk

kerturk@nku.edu.tr

Elektrik Programı

Öğr. Gör. Engin Gürfiliz

egurfiliz@nku.edu.tr

Öğr. Gör. Ender Çakal

ecakal@nku.edu.tr

Küçükbaş ve Büyükbaş Hayvan Yetiştirme Programı

Öğr. Gör. Yasemin A. Albayrak

yalbayrak@nku.edu.tr

   

Makine Programı

Öğr. Gör. Metin Dağ
Müdür Yrd.

mdag@nku.edu.tr

Öğr. Gör. O. Burak Akalan

bakalan@nku.edu.tr

Gıda Teknolojisi Programı

Öğr. Gör. Rahmiye Sezer

rsezer@nku.edu.tr

Öğr. Gör. Deniz Azabağaoğlu

dazabagaoglu@nku.edu.tr

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı

Öğr. Gör. Nurgül Başar

nbasar@nku.edu.tr

 

 

İşletme Yönetimi Programı

Öğr. Gör. Serhat Sezen

ssezen@nku.edu.tr

Öğr. Gör. İbrahim Bayındır
Müdür Yrd.

ibayindir@nku.edu.tr

Pazarlama Programı

Öğr. Gör. Leyla Çelik

lcelik@nku.edu.tr

 

 

Turizm ve Otel İşlet. Programı

Öğr. Gör. Dr. Gülsel Çiftçi

gciftci@nku.edu.tr

Öğr. Gör. Dr. Neslihan Cavlak

ncavlak@nku.edu.tr

Beden Eğitimi

Okt. Okşan Gürfiliz

ogurfiliz@nku.edu.tr

Matematik

Öğr. Gör. Rüya Üzen

ruzen@nku.edu.tr

 

 

 

 

Malkara Meslek Yüksekokulu İdari Personeli

Yüksekokul Sekreteri

Tarık Yurt

tyurt@nku.edu.tr

Özel Kalem (Santral)

Şef Emine Gür

eminegur@nku.edu.tr

 

Şef Ziya İşcan

ziscan@nku.edu.tr

Öğrenci İşleri

Şef Fezayir Yılmazgüç

fyilmazguc@nku.edu.tr

Öğrenci İşleri

Memur Fatma Akçagün

fakcagun@nku.edu.tr

Taşınır Kontrol Yetkilisi ve Muhasebe

Bilgisayar İşletmeni Deniz Doğrulatan

ddogrulatan@nku.edu.tr

Kütüphane

Memur İhsan Işık

 

 

Bilgisayar İşletmeni Rabia Şen