2016-05-16

1. Malkara Meslek Yüksekokulu Kariyer Günleri'ne Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL Konuşmacı Olarak Katıldı           1.Malkara Meslek Yüksekokulu Kariyer Günleri etkinliği kapsamındaki söyleşilerden ikincisi olan Malkara Belediye Başkanı Sn. Ulaş YURDAKUL’un katıldığı konferans, 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü Malkara Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

           Öğrencilerimiz tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan etkinlikte Başkan YURDAKUL; Belediye Başkanlığı öncesi icra etmiş olduğu Eczacılık mesleği, şu an görev yapmakta olduğu Belediye Başkanlığı ve bu makamın yetki ve sorumlulukları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ayrıca YURDAKUL; öğrencilerimizin mezuniyet sonrası Belediyelerde çalışabilecekleri birimlerden bahsetti ve kariyer süreçleri ile ilgili bilgiler verdi.

           Söyleşiye Malkara Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Kadir ERTÜRK’ün yanı sıra,  Öğretim Görevlileri, idari personel, öğrenciler ve yerel basın mensupları katıldı.

           Söyleşinin sonunda Meslek Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Kadir ERTÜRK,  Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL’a günün anısına hediyelerini takdim etti.

 UA-51204629-5