2013-09-25

2013 Dikey Geçiş Sınavında Başarılı Olan Öğrencilerimiz



 
2013 yılı Dikey Geçiş Sınavında başarılı olan öğrencilerimizi tebrik eder, yeni fakültelerinde başarılar dileriz.
 
1 EMEL SEVİM İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Gıda Mühendisliği (%50 Burslu)
2 TAMER TAŞKIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (Uzaktan Eğitim)
3 SELİN YILDIRIM ORDU ÜNİVERSİTESİ/Ziraat Fakültesi/Gıda Mühendisliği
4 ZÜMRA ACAROĞLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (İÖ)
5 ERHAN POLAT BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Turizm İşletmeciliği
6 SEFA KÜPDEL KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
7 TUĞBA ÇELİK İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ/Ticari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)
8 EZGİHAN ALBAYRAK MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama)
9 ADEM YILMAZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu (İÖ)
10 İRFAN BÜYÜKKESKİN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama)
11 RAMAZAN GÜNGÖR PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
12 MUSTAFA SOLMAZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama)
13 ARİF ÖNSÖZ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
14 DİLARA GİDER MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama)
15 NESLİHAN PAÇALI KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
16 DOĞAÇ YILMAZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama)
17 TOLGA ATAKAN ARDA MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama)
18 MELTEM PEHLİVAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
19 GAMZE TUNÇ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Yüksekokulu/Beslenme ve Diyetetik (İngilizce)
20 NESLİŞAH KOLDAŞ ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İşletme Fakültesi/İşletme
21 KISMET KUŞ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik
22 İKLİME GÜNEY ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
23 KÜBRANUR DEMİRKAPI MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim Lisans Tamamlama)
24 MERVE KOŞUCU ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Fen ve Edebiyat Fakültesi/Kimya
25 TUNCAY KAPLAN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ/Şebinkarahisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Gıda Teknolojisi
26 SEYFULLAH ASNA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
27 MEHMET YILMAZ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Bankacılık ve Finans
28 ONUR GÜLTEKİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği