Program Adı | Dersin Adı | Sınav Tarihi | Sınav Başlama Saati | Öğretim Elemanı |
Elektrik I | Türk Dili I | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 12:30 | Öğr. Gör. MİNE ENGİN TEKAY |
Elektrik I | İş Güvenliği (Seç.) | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 14:30 | Öğr. Gör. ENGİN GÜRFİLİZ |
Elektrik I | Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I | 16 Ocak 2024 Salı | 12:30 | Doç. Dr. ÖKKEŞ NARİNÇ |
Elektrik I | Bilgi ve İletişim Teknolojileri | 16 Ocak 2024 Salı | 14:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Elektrik I | Yabancı Dil I | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 12:30 | Öğr.Gör. Fatma İDİN BAKLA |
Elektrik I | Yaşam Bec. Sos. Etkinlik (Seç.) | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 14:30 | Öğr. Gör. ENGİN GÜRFİLİZ |
Elektrik I | Beden Eğitimi I (Seç.) | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 14:30 | Öğr. Gör. OKŞAN GÜRFİLİZ |
Elektrik I | Doğru Akım Devreleri | 18 Ocak 2024 Perşembe | 13:30 | Öğr. Gör. ENGİN GÜRFİLİZ |
Elektrik I | Tesisata Giriş | 19 Ocak 2024 Cuma | 10:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Elektrik I | Ölçme Tekniği | 22 Ocak 2024 Pazartesi | 13:30 | Öğr. Gör. ENGİN GÜRFİLİZ |
Elektrik I | Matematik I | 23 Ocak 2024 Salı | 11:30 | Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN |
Elektrik II | Arıza Analiz | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 10:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Elektrik II | Elektromekanik Kumanda Sistemleri | 16 Ocak 2024 Salı | 10:30 | Öğr. Gör. ENGİN GÜRFİLİZ |
Elektrik II | Sarım Tekniği | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 11:00 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Elektrik II | Asenkron ve Senkron Makineler | 18 Ocak 2024 Perşembe | 10:30 | Öğr. Gör. ENGİN GÜRFİLİZ |
Elektrik II | Bilgisayarda Programlama (Üniv. Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 15:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Elektrik II | Genel Hukuk Bilgisi (Üniv. Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 15:30 | Öğr. Gör. NURGÜL BAŞAR |
Elektrik II | Güç Elektroniği | 22 Ocak 2024 Pazartesi | 10:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Elektrik II | Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı | 23 Ocak 2024 Salı | 13:30 | Öğr. Gör. ENGİN GÜRFİLİZ |
Elektrik II | Sayısal Elektronik | 24 Ocak 2024 Çarşamba | 10:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Gıda I | Türk Dili I | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 12:30 | Öğr. Gör. MİNE ENGİN TEKAY |
Gıda I | Genel Mikrobiyoloji | 16 Ocak 2024 Salı | 10:30 | Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER |
Gıda I | Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I | 16 Ocak 2024 Salı | 12:30 | Doç. Dr. ÖKKEŞ NARİNÇ |
Gıda I | Yabancı Dil I | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 12:30 | Öğr.Gör. Fatma İDİN BAKLA |
Gıda I | Beden Eğitimi I (Seç.) | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 14:30 | Öğr. Gör. OKŞAN GÜRFİLİZ |
Gıda I | Gıdalarda Temel İşlemler I | 18 Ocak 2024 Perşembe | 10:30 | Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK |
Gıda I | Laboratuvar Tekniği (Seç.) | 22 Ocak 2024 Pazartesi | 10:30 | Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER |
Gıda I | Mesleki Matematik I | 23 Ocak 2024 Salı | 11:30 | Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN |
Gıda I | Kimya I | 24 Ocak 2024 Çarşamba | 10:30 | Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK |
Gıda I | Gıda Kimyası | 24 Ocak 2024 Çarşamba | 13:30 | Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK |
Gıda I | Yaşam Bec. Sos. Etkinlik (Seç.) | 25 Ocak 2024 Perşembe | 13:30 | Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK |
Gıda II | Meyve ve Sebze Teknolojisi I | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 13:30 | Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU |
Gıda II | Ambalajlama ve Depolama Teknikleri (Seç.) | 16 Ocak 2024 Salı | 13:30 | Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER |
Gıda II | Tahıl Teknolojisi I | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 13:30 | Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU |
Gıda II | Et ve Ürünleri Teknolojisi I | 18 Ocak 2024 Perşembe | 13:30 | Öğr. Gör. YASEMİN AĞYÜZLÜ ALBAYRAK |
Gıda II | Girişimcilik I (seç) | 19 Ocak 2024 Cuma | 11:30 | Öğr. Gör. NURGÜL BAŞAR |
Gıda II | Genel Hukuk Bilgisi (Üniv. Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 15:30 | Öğr. Gör. NURGÜL BAŞAR |
Gıda II | Bilgisayarda Programlama (Üniv. Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 15:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Gıda II | Süt Teknolojisi I | 22 Ocak 2024 Pazartesi | 13:30 | Öğr. Gör. RAHMİYE SEZER |
Gıda II | Bitkisel Yağ Teknolojisi | 23 Ocak 2024 Salı | 13:30 | Öğr. Gör. DENİZ AZABAĞAOĞLU |
İşletme Y. I | İşletmeciliğe Giriş | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 10:30 | Öğr. Gör. İBRAHİM BAYINDIR |
İşletme Y. I | Türk Dili I | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 12:30 | Öğr. Gör. MİNE ENGİN TEKAY |
İşletme Y. I | İktisada Giriş | 16 Ocak 2024 Salı | 10:30 | Öğr. Gör. Dr. SERHAT SEZEN |
İşletme Y. I | Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I | 16 Ocak 2024 Salı | 12:30 | Doç. Dr. ÖKKEŞ NARİNÇ |
İşletme Y. I | Temel Bilişim Teknolojileri-I | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 10:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
İşletme Y. I | Yabancı Dil I | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 12:30 | Öğr.Gör. Fatma İDİN BAKLA |
İşletme Y. I | Genel Hukuk Bilgisi | 18 Ocak 2024 Perşembe | 10:30 | Öğr. Gör. NURGÜL BAŞAR |
İşletme Y. I | Genel İletişim (Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 10:30 | Öğr. Gör. NURGÜL BAŞAR |
İşletme Y. I | Matematik | 23 Ocak 2024 Salı | 11:30 | Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN |
İşletme Y. I | Muhasebe I | 24 Ocak 2024 Çarşamba | 10:30 | Öğr.Gör. Dr. ENGİN AYDIN |
İşletme Y. I | Yaşam Bec. Sos. Etkinlik (Seç.) | 25 Ocak 2024 Perşembe | 10:30 | Öğr.Gör. Dr. ENGİN AYDIN |
İşletme Y. II | Halkla İlişkiler (Seç.) | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 14:30 | Öğr. Gör. İBRAHİM BAYINDIR |
İşletme Y. II | Finansal Yönetim | 16 Ocak 2024 Salı | 14:30 | Öğr. Gör. Dr. SERHAT SEZEN |
İşletme Y. II | Girişimcilik-I (Seç.) | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 14:30 | Öğr. Gör. İBRAHİM BAYINDIR |
İşletme Y. II | Yönetim ve Organizasyon | 18 Ocak 2024 Perşembe | 14:30 | Öğr. Gör. NURGÜL BAŞAR |
İşletme Y. II | Bilgisayarda Programlama (Üniv. Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 15:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
İşletme Y. II | Mesleki İngilizce-I (Seç.) | 22 Ocak 2024 Pazartesi | 14:30 | Öğr. Gör. OKŞAN GÜRFİLİZ |
İşletme Y. II | İşletme İstatistiği (Seç.) | 23 Ocak 2024 Salı | 14:30 | Öğr. Gör. Dr. SERHAT SEZEN |
İşletme Y. II | Pazarlama İlkeleri | 24 Ocak 2024 Çarşamba | 14:30 | Öğr.Gör. Dr. ENGİN AYDIN |
İşletme Y. II | Toplam Kalite Yönetimi (Seç.) | 25 Ocak 2024 Perşembe | 14:30 | Öğr.Gör. Dr. ENGİN AYDIN |
Makine I | Türk Dili I | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 12:30 | Öğr. Gör. MİNE ENGİN TEKAY |
Makine I | Ölçme ve Kontrol (Seç.) | 16 Ocak 2024 Salı | 10:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine I | Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I | 16 Ocak 2024 Salı | 12:30 | Doç. Dr. ÖKKEŞ NARİNÇ |
Makine I | Yabancı Dil I | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 12:30 | Öğr.Gör. Fatma İDİN BAKLA |
Makine I | Beden Eğitimi I (Seç.) | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 14:30 | Öğr. Gör. OKŞAN GÜRFİLİZ |
Makine I | Yaşam Bec. Sos. Etkinlik (Seç.) | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 15:30 | Öğr. Gör. OKŞAN GÜRFİLİZ |
Makine I | İş Güvenliği (Seç.) | 18 Ocak 2024 Perşembe | 11:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine I | Teknik Resim | 18 Ocak 2024 Perşembe | 13:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine I | Bilgisayar Destekli Çizim I | 19 Ocak 2024 Cuma | 10:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine I | Fizik | 22 Ocak 2024 Pazartesi | 11:30 | Öğr. Gör. METİN DAĞ |
Makine I | Matematik | 23 Ocak 2024 Salı | 11:30 | Öğr. Gör. RÜYA ÜZEN |
Makine I | Temel İmalat İşlemleri | 24 Ocak 2024 Çarşamba | 10:30 | Öğr. Gör. METİN DAĞ |
Makine II | İmalat İşlemleri II | 15 Ocak 2024 Pazartesi | 13:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine II | Termodinamik | 16 Ocak 2024 Salı | 13:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine II | Bilgi ve İletişim Teknolojileri (Seç.) | 17 Ocak 2024 Çarşamba | 11:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine II | Kaynak Teknolojisi (Seç.) | 18 Ocak 2024 Perşembe | 10:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
Makine II | Genel Hukuk Bilgisi (Üniv. Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 15:30 | Öğr. Gör. NURGÜL BAŞAR |
Makine II | Bilgisayarda Programlama (Üniv. Seç.) | 19 Ocak 2024 Cuma | 15:30 | Öğr. Gör. ENDER ÇAKAL |
Makine II | Bilgisayar Destekli Üretim I | 22 Ocak 2024 Pazartesi | 13:30 | Öğr. Gör. METİN DAĞ |
Makine II | CNC Freze Teknolojisi | 23 Ocak 2024 Salı | 13:30 | Öğr. Gör. METİN DAĞ |
Makine II | Makine Elemanları | 24 Ocak 2024 Çarşamba | 13:30 | Öğr. Gör. METİN DAĞ |
Makine II | Araştırma Yön.ve Teknikleri (Seç.) | 26 Ocak 2024 Cuma | 14:30 | Öğr. Gör. BURAK AKALAN |
G-YK7YH1TJPG